آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

نسل سوم موبایل بزودی در کشور اجرایی می شود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,776
29,842
ایران
وزیر ارتباطات از اجرای نسل سوم تلفن همراه، تکنولوژی ngn و تکنولوژی وایمکس در آینده نزدیک در کشور خبر داد.
محمد سلیمانی اظهار داشت:با فراگیر شدن فناوری gsm در کشور شاهد بهبود وضعیت خدمات رسانی اپراتورها ،امکان اتصال به اینترنت، اینترانت و انتقال داده در شبکه های تلفن همراه خواهیم بود.
وی که روز سه شنبه در "پنجمین کنفرانس بین المللی رمز " سخن می گفت ، ادامه داد:‌ در حال حاضر 65 میلیون تلفن ثابت و سیار در کشور دایر است که از این تعداد 40 میلیون در طول سه سال اخیر دایر شده است.
سلیمانی از ارائه پروانه اپراتور اول و دوم و نیز در آینده نزدیک اپراتور سوم، شبکه های وایمکس و اعطای پروانه به شرکت مخابرات ایران برای درج در تابلوی بازار بورس، به عنوان اقدامات مهم این وزارتخانه در دولت نهم نام برد و گفت:طبق توافق های انجام گرفته ،وزارت ارتباطات موفق به امضای قراردادهای پژوهشی با دانشگاهها در خصوص تولید تجهیزات مخابراتی و بومی سازی و صاحب برند کردن کشور در حوزه تجهیزات مخابراتی و سیار شده است.
 
بالا