آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: نرم افزار اورجینال Sprint Layout 6.0

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,839
iRanTK.iR
جناب شاطی زاده نرم افزار کاملا تست شده و فکر میکنم اشکال از ویندوز شما باشد و شاید هم از نرم افزاری غیر از Deamon Tools استفاده کرده اید
لینک نرم افزارDAEMON Tools Lite 4.48.1.0347 - FREE Download DAEMON Tools Lite - Offers easy tools for making simple disc image files and emulating virtual CD/DVD drives
کدام از قسمت ها کار نمیکند!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من مدتی است از نرم افزار استفاده میکنم و هیچ اشکالی ندیدم
اگر در مورد نحوه استفاده از نرم افزار مشکل دارید ، اعلام کنید تا آموزشی برایتان ارسال کنم
فقط شما یک نفر دیگر در موقع نصب مشکل دارند و بقیه به راحتی نصب کرده اند ، مانند جناب رسولی عزیز
اکر شما میتوانید نرم افزار های خراب را اصلاح کنید !!!! من چند نرم افزار ارسال کنم ، زحمت اصلاح را بکشید!!!!!!!!!!!!

سلام

برنامه روي سيستم من مشکل داره ، هم موقع نصب و در انتهاي نصب اخطار ميده که برنامه Setup مشکل داره و هم بعد از نصب يک لحظه اجرا و بعد بسته ميشه .....

اما فايل هايي که آپلود کردم اين مشکلو ندارند و ضمنا احتياج به نصب هيچ نرم افزار اضافي هم نيست ، اين دوست عزيزمون هم که اين مشکلو داشتند ميتونند تست کنند ، خواهند ديد که مشکل حل شده ، فيلم خطا رو براتون گذاشتم که فکر نکنيد مشکل ديگه اي هست / يا حق

پیوست‌ها

• 307.9 کیلوبایت بازدیدها: 60

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,839
iRanTK.iR
سلام

راستي در مورد اين مطلبتون يادم رفت توضيح بدم ، من نرم افزارهاي خراب را درست نمي کنم ، بعضي از نرم افزارها براي اينکه حتما خريداري شوند و توسط کاربر يا کاربران دستکاري يا کرک نشوند توسط شرکت مربوطه يک سري تغييراتي رو اونها اعمال ميشه که بعد از کرک شدن روي بعضي از سيستم ها ممکنه مشکلاتي براشون پيش بياد ........

اکر شما میتوانید نرم افزار های خراب را اصلاح کنید !!!! من چند نرم افزار ارسال کنم ، زحمت اصلاح را بکشید!!!!!!!!!!!!

اگر همچين مشکلاتي باشه ميشه برطرفشون کرد / اين هم فيلم آموزشي نحوه اصلاح نرم افزاري که شما قرار داده بوديد / يا حق

[hide]
مشاهده فایل‌پیوست Patching.rar
[/hide]

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
جناب شاطی زاده ، اگر به پست ها نگاه کنید فقط یک نفر اشکال داشت ، نرم افزاز کرک ندارد که کرکر ها در کارشان اشتباه کرده باشند بلکه از سی دی اصلی بک آپ گرفته شده بود! من در مغازه 5 سیستم و در منزل 3 سیستم دارم و بر روی هر هشت سیستم نصب کرده ام و مشکلی نداشت ، به تعداد دانلود ها نگاه کنید ، حداقل 40 نفر دانلود کرده و مشکلی اعلام نشده، آفرین بر شما که میتوانید اشکالات را رفع کنید:no:، امشب حتما چند نرم افزار دادای اشکال ارسال میکنم ، زحمت رفع عیب را بکشید!
در سایت های خارجی نیز آپ کرده ام و هرگز اشکالی اعلام نشد ، فقط شما با هوش زیادتان متوجه عدم کارکرد بعضی از بخش ها شدید ! باز هم آفرین بر شما
من همیشه گفته ام که هر عیب را متوان رفع نمود الی ذات خراب را!
مثل قبل میتوانید مرا " بن " کنید و یا برای همیشه اخراج کنید ، یا پست هایی که بر خلاف میل شما ، حذف شود
برایم اصلا اهمیت ندارد .
لطف کنید فردا نرم افزار هایی که دارای اشکال نصب هستند ، ارسال میکنم ، رفع عیب نمائید!

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,839
iRanTK.iR
جناب شاطی زاده ، اگر به پست ها نگاه کنید فقط یک نفر اشکال داشت ، نرم افزاز کرک ندارد که کرکر ها در کارشان اشتباه کرده باشند بلکه از سی دی اصلی بک آپ گرفته شده بود! من در مغازه 5 سیستم و در منزل 3 سیستم دارم و بر روی هر هشت سیستم نصب کرده ام و مشکلی نداشت ، به تعداد دانلود ها نگاه کنید ، حداقل 40 نفر دانلود کرده و مشکلی اعلام نشده، آفرین بر شما که میتوانید اشکالات را رفع کنید:no:، امشب حتما چند نرم افزار دادای اشکال ارسال میکنم ، زحمت رفع عیب را بکشید!
در سایت های خارجی نیز آپ کرده ام و هرگز اشکالی اعلام نشد ، فقط شما با هوش زیادتان متوجه عدم کارکرد بعضی از بخش ها شدید ! باز هم آفرین بر شما
من همیشه گفته ام که هر عیب را متوان رفع نمود الی ذات خراب را!
مثل قبل میتوانید مرا " بن " کنید و یا برای همیشه اخراج کنید ، یا پست هایی که بر خلاف میل شما ، حذف شود
برایم اصلا اهمیت ندارد .
لطف کنید فردا نرم افزار هایی که دارای اشکال نصب هستند ، ارسال میکنم ، رفع عیب نمائید!

سلام

درست نبود پيام شخصي که اين دوست عزيز براي من ارسال کرده بود رو در معرض ديد عموم بگذارم اما قرار ميدم تا مجموع اجرا نشده ها به سه نفر برسه :

taer_1354 گفت:
با درود خدمت جناب آقای شاطی زاده
توی یکی از تاپیکها که آقای اصفهانی یه نرم افزار گذاشته بودند و شما زحمت ترمیم فایل را کشیده بودید
توی کلیپی که گذاشته بودید با یه نرم افزار داشتید کار میکردید
میخواستم اگه لطف کنید بفرمایید اسم نرم افزار چیه؟؟؟
ضمنا منم برنامه آقای اصفهانی را نصب کردم ولی Error داد
اما برنامه شما بی خطا نصب شد
منتها آقای اصفهانی ممکن بود دلگیر بشن عنوان نکردم

ضمنا با اين طرز بيانتون حقتونه که به قول خودتون بن بشيد ولي باور کنيد حوصله اين کار رو ندارم "yellowcard"

نرم افزار بايد کرک بشه ، شما سايت اصليشو نگاه کنيد :

Sprint-Layout

قيمت نرم افزار به وضوح نوشته شده :

49.90 ....... پس يک نرم افزار مجاني نيست و احتياج به لايسنس داره .

Sprint Layout 6.0.JPG

من هيچ ادعايي نداشته و ندارم ولي مثل اينکه شما خودتونو از همه بهتر ميدونيد و فکر مي کنيد هيچ کسي نميتونه به فايل ها يا برنامه هايي که گذاشتيد ايراد بگيره ، من از سال 2006 دارم مهندسي معـــــکـــوس کار مي کنم الان حدود هشت سال شده و فرق يک نرم افزار که لايسنس خواسته باشه با نرم افزاري که احتياج به لايسنس نداشته باشه رو ميدونم ميتونيد اين نوشته رو توي گوگل جستجو کنيد :

Cracked by Service Manual - AoRE Team

يا حق

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

جناب شاطی زاده خودم از قیمت نرم افزار آگاه بودم و میدانم مجانی نیست!
کاربر tear_1354 با توجه به تاریخ ارسال چرا مشکل را اعلام نکرده بودند ، ایشان که مرا نمیشناختند که ابراز کرده اند من ناراحت میشوم، من از انتقاد بجا و یا اگر اشکالی در کارم باشد و اعلام کنند ، ناراحت نمیشوم ، بلکه سعی در اصلاح ، کارم میکنم.
آیا 100 نفری که با این نرم افزار کار کرده اند ، به مشکل برخورد کرده بودند و از اینکه من ناراحت میشوم ، اعلام نکرده اند!!!!!! جل الخالق
قبلا این نرم افزار را بدون کمک نرم افزاری دیگر ارسال کرده بودم http://www.irantk.ir/showthread.php?t=30379
با توجه از اینکه کپی از نسخه اصلی بود ، دوست داشتم دیگران نیز از این نرم افزار خوب استفاده کنند
از قدیم گفته ند " هر چه لجن را هم بزنید ، بوی آن بیشتر میشود" من هم مانند شما حوصله جر بحث ندارم
ضمنا لطف کنید و نرم افزار های کرک شده توسط خودتان ذکر کنید ، تا بتوان با شما همکاری جدیدی را شروع کنم
یک نصحیت به شما میکنم ، هرگز فکر نکنید ، با زدن چند دکمه ، کسی را میتوانید ، تنبیه و یا اصلاح کنید ، فقط ضعف تان را نشان میدهید و قدرت جواب دادن بصورت منطقی را ندارید و فقط ، قدرت کاذب تان را به رخ میکشید ، اگر در سایت های دیگر فعالیت مجانی مرا دیده باشید ، از لطف دوستان ، امکانات زیادی در اختیار دارم ، ولی هرگز مانند شما و امثال شما ، عمل نکرده و کسی را " بن " و اخراج نکرده ام ،بقول آقا مهدی سلیمانی همیشه در یک جمع افراد مثل هم نیستند و خوب و بد در کنار هم هستند
بدرود

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
سلام لینک دانلود خرابه
با عرض سلام
آدرسی دیگر

لینک گذاشتن منبعد از تمامی سایتها چه سایتهای دانلود چه سایتهای غیر دانلود خلاف قوانین هست جز موارد خاص با هماهنگی مدیر بخش

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,839
iRanTK.iR
جناب شاطی زاده خودم از قیمت نرم افزار آگاه بودم و میدانم مجانی نیست!
کاربر tear_1354 با توجه به تاریخ ارسال چرا مشکل را اعلام نکرده بودند ، ایشان که مرا نمیشناختند که ابراز کرده اند من ناراحت میشوم، من از انتقاد بجا و یا اگر اشکالی در کارم باشد و اعلام کنند ، ناراحت نمیشوم ، بلکه سعی در اصلاح ، کارم میکنم.

سلام

والا توي پيامشون نوشته بودند ....... ديگه بيشترشو از خودشون بپرسيد .

آیا 100 نفری که با این نرم افزار کار کرده اند ، به مشکل برخورد کرده بودند و از اینکه من ناراحت میشوم ، اعلام نکرده اند!!!!!! جل الخالق

صد نفر دانلود نکردند ، فقط نوزده نفر دانلود کردند و اون تعداد دانلودي که روي فايل ميبينيد به دليل استفاده از دانلود منيجر هست و وقتي با اون دانلود ميشه تعداد دانلودها زياد ميشه .......

از قدیم گفته ند " هر چه لجن را هم بزنید ، بوی آن بیشتر میشود" من هم مانند شما حوصله جر بحث ندارم
ضمنا لطف کنید و نرم افزار های کرک شده توسط خودتان ذکر کنید ، تا بتوان با شما همکاری جدیدی را شروع کنم

بله حرفتون کاملا درسته نبايد لجن رو به هم زد .......

در مورد نرم افزارهايي که کرک کردم يا مي کنم ، فقط و فقط در زمان بيکاري و آزادم هست و يا برنامه هايي که به اونها احتياج دارم ، توي محل کار بيکار ننشستم که براي من نرم افزار بفرستيد براي شما کرک کنم .

یک نصحیت به شما میکنم ، هرگز فکر نکنید ، با زدن چند دکمه ، کسی را میتوانید ، تنبیه و یا اصلاح کنید ، فقط ضعف تان را نشان میدهید و قدرت جواب دادن بصورت منطقی را ندارید و فقط ، قدرت کاذب تان را به رخ میکشید ، اگر در سایت های دیگر فعالیت مجانی مرا دیده باشید ، از لطف دوستان ، امکانات زیادی در اختیار دارم ، ولی هرگز مانند شما و امثال شما ، عمل نکرده و کسی را " بن " و اخراج نکرده ام ،بقول آقا مهدی سلیمانی همیشه در یک جمع افراد مثل هم نیستند و خوب و بد در کنار هم هستند
بدرود

متاسفانه يا خوشبختانه من در سايت هاي ديگه فعاليتي ندارم و اگر فعاليتي باشه توي همين سايت دارم ، در مورد اخراج حق با شماست با اخراج کاربر هيچ وقت نميشه اونو اصلاح کرد اما گاهي اوقات براي ايجاد نظم در انجمن لازم و مفيد هست .

برنامه رو براتون توي يک فايل جمع کردم به اسم انجمن ، احتياج به هيچ نرم افزار جانبي هم نيست / يا حق

[hide]
مشاهده فایل‌پیوست Sprint-Layout 6.0 (iRanTK.iR).rar
[/hide]

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
سلام جناب اصفهانی
تشکر از لطفتون . فکر کنم با این ظرفیت کتاب خانه هاش هم موجود باشه.
چرا دیر به دیر سر می زنید . سایت واقعا به اشخاصی مثل شما نیاز دارد.
:rose: :a12:

درود
سخن که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند!
بدرود

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
سلام

والا توي پيامشون نوشته بودند ....... ديگه بيشترشو از خودشون بپرسيد .

صد نفر دانلود نکردند ، فقط نوزده نفر دانلود کردند و اون تعداد دانلودي که روي فايل ميبينيد به دليل استفاده از دانلود منيجر هست و وقتي با اون دانلود ميشه تعداد دانلودها زياد ميشه .......

بله حرفتون کاملا درسته نبايد لجن رو به هم زد .......

در مورد نرم افزارهايي که کرک کردم يا مي کنم ، فقط و فقط در زمان بيکاري و آزادم هست و يا برنامه هايي که به اونها احتياج دارم ، توي محل کار بيکار ننشستم که براي من نرم افزار بفرستيد براي شما کرک کنم .

متاسفانه يا خوشبختانه من در سايت هاي ديگه فعاليتي ندارم و اگر فعاليتي باشه توي همين سايت دارم ، در مورد اخراج حق با شماست با اخراج کاربر هيچ وقت نميشه اونو اصلاح کرد اما گاهي اوقات براي ايجاد نظم در انجمن لازم و مفيد هست .

برنامه رو براتون توي يک فايل جمع کردم به اسم انجمن ، احتياج به هيچ نرم افزار جانبي هم نيست / يا حق

hidden content may not be quoted
با عرض سلام
جناب شاطی زاده طبق فرموده خودتان که بیکار نیستید! با توجه به اینکه شما فقط تعمیر کار رادیو ضبط هستید ، چطور نرم افزاری که مربوط به کار شما نیست ، اصلاح کردید ، آن هم فقط برای یک نفر که اول اعلام کردند!!!!!!
چه نرم افزار هایی در حوزه کار شماست که فقط برای خودتان کرک میکنید ، چرا در اختیار عموم قرار نمیدهید !!!!حداقل نام ببرید
من اصلا احتیاجی به کرک کردن نرم افزاری ندارم و اگر هم روزی نیاز شد، هرگز به شما مراجعه نخواهم کرد!!!!!خدا عمر دهد به خارجی ها که فقط لب تر کنیم به چه سخاوتی ، گره از کار همنوع ، میگشایند. خدا شاکرم که بحدی در کارهایم پشتیبانم بوده ، که به افرادی مانند شما نیاز ندارم
حدود 4 ماه پیش مغازه مرا دزد زد ! متاسفانه متحمل ضرر بسیار شدم ، ولی انسانیت هنوز زنده است ، افرادی مانند جناب نادر مقدادی( شرکت TNM) و جناب سید محمد رضوی ( همشهری خودتان) و بردار وپدرم ، بسیار در جبران ضرر ، به کمک من آمدند ، به این میگویند معرفت و انسان دوستی ، انشالله بتوانم جبران این محبت این بزرگان را جبران کنم، امیدورام هرگز بیکار نباشید ، ولی مانده ام ، با این همه کار ، اینقدر در اینترنت جستجو میکنید ، تا مطلبی پیدا کنید!عجیب است که بیکار نیستید
بدرود

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام
با اجازه دو بزرگوار
الان مدت 5 سال است از این نرم افزار استفاده می کنم .
برای اینکه بخوام از این نرم افزار کسب درآمد کنم
بطریقی اقدام به خریدش کردم.

Untitled.jpg

11.jpg
کرک شدش هم هست خودم نخواستم استفاده کنم.
و نرم افزار به دو طریق قابل تهیه بود یکی با اینترنت
که مثل مال من لیسانسش به اسم خودمه . دومین روش خرید سی دی بود که
تبلیغات دموی بقیه محصولات داخلش هست .
نمی خوام از کسی دفاع کنم .ولی در کشور های دیگه سی دی این نرم افزار رو می خرن و کامل آپلود می کنند .
جتی قبلا سی دی ایمیج splan رو دانلود کردیم خود نرم افزار بصورت کامل نصب شد و کار کرد .
و بقیه نرم افزار ها بصورت دمو داشت.
لیسانس هم نمی خواد .چون بعدا طبق دلخواه میشه اطلاعات لیسانس رو به سایتش داد.
تنها مشکلی که دموی این نرم افزار ایجاد میکنه .یا ذخیره نمی کنه یا
پرینت نمی گیره .در موقع اجرا اصلا مشکلی ایجاد نمی کنه مگر اینکه ویندوز مشکلی داشته باشه.

امیدوارم دیگه این پست رو ادامه ندید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا