آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نرم‌افزار مخرب روی گوشی‌های lg

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
به نقل از تالیانیوز ، شرکت LG از وجود رمز خاصی روی گوشی‌های خود با نام LG Rumors که از سوی شرکت Sprint وارد بازار شده است خبر داد.
این کد امکان ویرایش منوی اصلی گوشی را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران با استفاده از این کد قادرند امکانات مورد نظر خود را در منوی گوشی حذف و یا اضافه کنند. همچنین این کد خاص کاربران را قادر می‌سازد تا تمام اطلاعات و نرم‌افزارهای درونی گوشی را پاک کنند.

مسؤولان و مهندسان شرکت

LG اعلام کرده‌اند که در نظر دارند تا نسخه به‌روز شده‌ای از نرم‌افزار گوشی‌های خود را به مشترکان عرضه کنند تا کاربران بتوانند از این طریق، امکان دسترسی به بخش تغییرات منو را از گوشی خود حذف کنند.


شرکت LG قصد دارد با همکاری شرکت مخابراتی Sprint، نسخه به‌روز شده نرم‌افزار خود را به مشترکان عرضه کند. این نسخه قرار است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد.


به گفته کارشناسان، یکی از مشکلات اصلی کاربران گوشی‌های Rumors که از نرم‌افزار مشکل‌دار LG استفاده می‌کنند این است که این کاربران با اتصال به اینترنتی ممکن است از سوی سایر مشترکان مورد حمله قرار بگیرند و هکرها با نفوذ به این گوشی، می‌توانند تمام اطلاعات کاربران را حذف کنند.
 
بالا