آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن تصویر در کوماکس dpv-4hp

ehsan@eiman

کاربر
2008-10-27
10
22
درود
در ابتدا بایستی عرض کنم که متاسفانه مدتی به نت دسترسی نداشتم تادیروز !
واما در خصوص موضوع تاپیک ، با بررسی های به عمل امده اینطور که معلوم شد پس از فشردن کلید تصویر بر روی پانل فیلامان لامپ روشن میشود و ولتاژهای لازم هم وجود دارد .ترانزیستورها و دیودهای مسیر هم تست شدند علی الظاهر که سالم بودن و و اگه اشتباه نکنم و به موردی که بر خوردم آی سی tda8215b روی برد با عنایت به دیتا شیت ،مربوط به هوریزانتال ورتیکال میشود و با توجه به شکل زیر بایستی راه انداز هایولتاژ باشد که ظاهرا" این کار صورت نمیگیره حالا تا چه حد حدسم درست هست رو نمیدونم به همین خاطر ممنون و سپاسگزار میشم همونطور که با راهنمائی شما تا این مرحله از کار رسیدم باز هم از راهنمائی ارزشمند اساتید اهل فن بهره مند شوم.
با تشکر و سپاس فراوان

درود
در انتظار راهنمائی اساتید محترم هستم
چنانچه نتیجه گیری شما هم با توجه به شرح فوق ای سی مذکور هست؟اقدام به تعویض کنم
و اگر نه! منتظر کمک شما عزیزان
ممنون

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
درود
در ابتدا بایستی عرض کنم که متاسفانه مدتی به نت دسترسی نداشتم تادیروز !
واما در خصوص موضوع تاپیک ، با بررسی های به عمل امده اینطور که معلوم شد پس از فشردن کلید تصویر بر روی پانل فیلامان لامپ روشن میشود و ولتاژهای لازم هم وجود دارد .ترانزیستورها و دیودهای مسیر هم تست شدند علی الظاهر که سالم بودن و و اگه اشتباه نکنم و به موردی که بر خوردم آی سی tda8215b روی برد با عنایت به دیتا شیت ،مربوط به هوریزانتال ورتیکال میشود و با توجه به شکل زیر بایستی راه انداز هایولتاژ باشد که ظاهرا" این کار صورت نمیگیره حالا تا چه حد حدسم درست هست رو نمیدونم به همین خاطر ممنون و سپاسگزار میشم همونطور که با راهنمائی شما تا این مرحله از کار رسیدم باز هم از راهنمائی ارزشمند اساتید اهل فن بهره مند شوم.
با تشکر و سپاس فراوان

متاسفانه ظاهرا" قادر به قرار دادن تصاویر علیرغم موجود بودن ایکونهای مربوطه (قرار دادن لیک تصویر و ضمائم)نیستم .

به نام خدا
لطفا در اپلود سنتر های دیگر عکس خود را قرار دهید و لینکش رو قرار دهید
بدون تصویر نمیتوانم نظر بدهم
با تشکر

ehsan@eiman

کاربر
2008-10-27
10
22

به نام خدا
لطفا در اپلود سنتر های دیگر عکس خود را قرار دهید و لینکش رو قرار دهید
بدون تصویر نمیتوانم نظر بدهم
با تشکر

درود دوست گرامی
متاسفانه من قادر به ضمیمه فایلهای پیوست نیستم
در پست قبلی عرض کردم که قصد ضمیمه دیتا شیت ای سی مورد اشاره رو داشتم که معلوم شد من امکان ارسال فایلهای پیوست رو ندارم .پس استفاده از اپلود سنترها هم فرقی نخواهد کرد( ضمن اینکه امتحان شده)
حال با عنایت به توضیحات قبلی و بررسی مسیر و ....
بنظر شما نمیتونه همون ای سی معیوب شده باشه؟
ممنون میشم نتیجه تجربه بدست اومده شما در این خصوص رو بدونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidj
بالا