آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نداشتن تصویر در آیفون تصویری کوماکس چینی در زمانیکه نور برای دوربین وجود ندارد

09718

کاربر
2011-10-03
39
129
شیراز
www.ecg1.blogfa.com
سلام اگه تق تق میکنه از برد تغذیته اول شما ببین وقتی تصویرو میزنی led سبز مانیتور چمک میزنه اگه میزنه از برد تغزیته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sarutobi

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
شما میتوانید از سیمهای مخصوص ایفون به تعداد طبقات از چند زوج زمینی جنس خوب استفاده کنید اگر طول سیم زیاد است دو عدد سیم را به هم موازی کنید موفق باشید
با سلام ایفون تصویری ما به علت طولانی بودن سیم تصویر نشان نمیدهد من باید از چه سیمی استفاده کنم با تشکر

با عرض سلام خدمت دوست عزیز ahm_ck

درمرحله اول با احتیاط کامل کانکتور چهار سیمه پشت گوشی را جدا کرده و بعد، از بالا پایه های 1و2 را یک لحظه به هم اتصال

دهید اگر مانیتور زنگ خورد و تصویر بالا آمد مانیتور سالم است و عیب یا از شل بودنه کانکتور و پایه های آن است یا اگر آیفون

شما برد سوئیچ تکی دارد (یک برد کوچک که معمولاً در پشت مانیتور نصب می شود) احتمالاً این برد خراب شده است. غیر از

این عیب یا از سیم کشی است یا پانل دم درب.

در خدمتم.

آخرین ویرایش:

sarutobi

کاربر vip
کاربر
2010-11-21
212
109
با سلام
برای تست دیود های مادون قرمز میشه از دوربین موبایل استفاده کرد ،برای مثال میشه ال ای دی مادون قرمز کنترل تلویزیون رو چک کرد به ترتیب که موبایل رو توی حالت عکاسی قرار بدین و هنگام فشار دادن دکمه ها به ال ای دی نگاه کنید . خوب به همین طریق آیفونتون رو چک کنید

zibasazan

کاربر
2014-10-25
10
16
:smile: باسلام نوروی از بابل استان مازندران هستم . توجه داشته باشید هر مادون قرمزی که قرار میدهد باید موازی با تصویر دوربین باشد تا در راستای دید دوربین فرابنفش پخش گردد. یعنی در قاب پنل قرار دهید :smile:

zibasazan

کاربر
2014-10-25
10
16
باسلام نوروزی از بابل استان مازندران هستم . همیشه بیاد داشته باشید که کابل تعریف شده برای آیفون 05 میباشد و در برق شبکه dc بهیچ عنوان افت ولتاژ نداریم اما 1. نباید دوتیکه باشد 2. پنل آیفون از نوع ac خور ترانس نباشد. 3. بهیچ عنوان سیمی رو دوبل نکنید چون هزینه ای بالاتر دارد و دو سیم همسایز مثلا باهم یکسر شوند مقطع دلخ واه را نمیدهدمثلا 2تاسیم چهار اگه یکی بشند تقریبا سیم 6 میدهند نه سیم 8.

بالا