آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: نحوه ارسال مشخصات قطعات جديد در نرم افزار پروگرامر TNM نسخه 8 به بعد ...

rmha465

کاربر vip
کاربر
2010-11-20
125
384
سلام یه ایسی دارم با tnm2000 ریدنمیشه مراحلشوانجام دادم پوشه اماده است نتونستم به شرکت ارسال کنم لطف کنید زحمتشو بکشید
ایا این ایسی خیلی طول میکشه اطلاعاتشو با tnm2000 ریدکنم؟ چون الان یکربع گذشته تازه نصفشو خونده ضمنا وقتی ایسی رو شناسایی اتومات میزنم بعدازاینکه خواندن از قطعه رومیزنم اول ازمن میخواد که یه اسم بدم و save روبزنم بعدشروع به خواندن میکنه ایا طرزکارش همینه؟یا پروگرامر مشکل پیدا کرده؟

آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
بله چون ظرفیت آی سی زیاد است مستقیما روی هارد ریخته میشود نه بافر . این آی سی روی مدل 2000 حداقل -30-20 دقیقه زمان میبرد

ایا این ایسی خیلی طول میکشه اطلاعاتشو با tnm2000 ریدکنم؟ چون الان یکربع گذشته تازه نصفشو خونده ضمنا وقتی ایسی رو شناسایی اتومات میزنم بعدازاینکه خواندن از قطعه رومیزنم اول ازمن میخواد که یه اسم بدم و save روبزنم بعدشروع به خواندن میکنه ایا طرزکارش همینه؟یا پروگرامر مشکل پیدا کرده؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام آی سی بایوس زیر به صورت دستی باید به پروگرامر معرفیش کنیم وقتی
EN 29F040A
PLCC 32
EON
پروگرامر آی سی را می خونه ولی وقتی می خوام پاکش کنم آخر پاک کردن ارور می ده می گه "درصورت استفاده از کابل برنامه ریزی،احتمالا تغذیه قطع است" این ارور یعنی چی آیا پروگرامر مشکلی داره یا آی سی خرابه باتشکر

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,856
iRanTK.iR
EN 29F040A
PLCC 32
EON
پروگرامر آی سی را می خونه ولی وقتی می خوام پاکش کنم آخر پاک کردن ارور می ده می گه "درصورت استفاده از کابل برنامه ریزی،احتمالا تغذیه قطع است" این ارور یعنی چی آیا پروگرامر مشکلی داره یا آی سی خرابه باتشکر

سلام

اين آي سي بايد اتوماتيک شناسايي بشه و اگر از منوي Help >> About >> Report A New Chip رو بزنيد داخل فايل متني ايجاد شده بايد :

ReadSig29C0XX: 7f 7f

را داشته باشيد .

البته فکر مي کنم اگر آي سي PLCC 32 باشد و از پروگرامر 2000 استفاده مي کنيد چون پين تستر ندارد ممکن است يکي از پايه هاي آي سي درست وصل نشده باشد و به همين دليل بايد عمل Detect را چندين بار تکرار کنيد و قبل از هر چيز هم پايه هاي آي سي و سوکت را کاملا تميز کنيد .

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام

اين آي سي بايد اتوماتيک شناسايي بشه و اگر از منوي Help >> About >> Report A New Chip رو بزنيد داخل فايل متني ايجاد شده بايد :

را داشته باشيد .

البته فکر مي کنم اگر آي سي PLCC 32 باشد و از پروگرامر 2000 استفاده مي کنيد چون پين تستر ندارد ممکن است يکي از پايه هاي آي سي درست وصل نشده باشد و به همين دليل بايد عمل Detect را چندين بار تکرار کنيد و قبل از هر چيز هم پايه هاي آي سي و سوکت را کاملا تميز کنيد .
سلام فایل متنی که می ده اینه
ReadSigST25XX: ffffff
ReadSig48i: ffff
ReadSig48amd: ffff
ReadSig48sst: ffff
ReadSigFlashRC: ff ff
ReadSigNand: ffff
ReadSig40sst: ffff
ReadSig40RC40: 7f7f
ReadSig40RC40A: 7f7f
ReadSig48sst-5v: ffff
ReadSig40i: ffff
ReadSig40is: 7f7f
ReadSig40isf: 7f7f
ReadSigAtiny15: ff ff ff
ReadSigAtmega32: ff ff ff
ReadSigAtmega8: ff ff ff
ReadSigC51RX2P: ff ff ff
ReadSig18F97J60 LV: fffffe0
ReadSigPIC16F87XA: ffe0
ReadSigPIC18FXX2: ffe0

پایه های آی سی چک کردم تمیز کردم فرقی نکرد

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
با سلام
آین آی سی شناسایی خودکار نمیشود به این دلیل که کد شناسایی آن 7F7F است که هر آی سی که بد روی سوکت قرار بگیرید
این کد را برمیگرداند و اشتباهی بجایش en29f040 به کاربر معرفی میشود. بنابراین شناسایی دستی برای آن اجباری است.
گزینه های vcc+%5 , vcc-%5 را از منوی فایل /تنظیمات انتخاب کنید و با آن تست بگیرید.
لطفا فقط مشخص کنید که با این سوکت آیا آی سی 32 پایه دیگری هم با موفقیت پروگرام کرده اید؟
کابل usb باید اصلی باشد از منوی راهنما/تست پین های داخلی دستگاه میتوانید خود پروگرامر را هم تست بگیرید.

ضمنا این آی سی قابلیت ضد پاک شدن(قفل شدن) برای بعضی قسمتهایش را دارد که علامت آن اینست که بعد از خطای پاک کردن وقتی
از آن رید میگیرید بعضی جاهای ایسی ff و بعضی جاها برنامه دارد که در این حالت از آی سی دیگر باید استفاده کنید

EN 29F040A
PLCC 32
EON

آخرین ویرایش:

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
آی سی PM25LD010 در لیست وجود ندارد لطفا اضافه کنید

دوست عزیز نرم افزار را دوباره نصب کنید این نمونه در پروگرامر وجود دارد ایا ویندوز دستگاه مشکل نداره

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام
آین آی سی شناسایی خودکار نمیشود به این دلیل که کد شناسایی آن 7F7F است که هر آی سی که بد روی سوکت قرار بگیرید
این کد را برمیگرداند و اشتباهی بجایش en29f040 به کاربر معرفی میشود. بنابراین شناسایی دستی برای آن اجباری است.
گزینه های vcc+%5 , vcc-%5 را از منوی فایل /تنظیمات انتخاب کنید و با آن تست بگیرید.
لطفا فقط مشخص کنید که با این سوکت آیا آی سی 32 پایه دیگری هم با موفقیت پروگرام کرده اید؟
کابل usb باید اصلی باشد از منوی راهنما/تست پین های داخلی دستگاه میتوانید خود پروگرامر را هم تست بگیرید.

ضمنا این آی سی قابلیت ضد پاک شدن(قفل شدن) برای بعضی قسمتهایش را دارد که علامت آن اینست که بعد از خطای پاک کردن وقتی
از آن رید میگیرید بعضی جاهای ایسی ff و بعضی جاها برنامه دارد که در این حالت از آی سی دیگر باید استفاده کنید
" این آی سی قابلیت ضد پاک شدن(قفل شدن) برای بعضی قسمتهایش را دارد که علامت آن اینست که بعد از خطای پاک کردن وقتی
از آن رید میگیرید بعضی جاهای ایسی ff و بعضی جاها برنامه دارد که در این حالت از آی سی دیگر باید استفاده کنید"
سلام متاسفانه این آی سی قابلیت بالا رو داره وباید یکی دیگه بذارم ممنون از دوستان

بالا