آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه اتصال برنامه هاي جاوا به اينترنت در گوشی های سری 40

homoba

کاربر
2012-08-08
2
3
activ.def.in all apps nist.lotfan rahnamaeem konid salam,gushiye man c2-06 hastesh,hame kara ro anjam dadam faghat harchi migardam gozineye

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز انگلیسی تایپ کردن خلاف قواینن هست. اگر تکرار کنید پستتون رو حذف میکنم. در مورد گوشی شما من اون مد ل رو الان ندارم براتون تست کنم ولی بگردید ببینید گزینه مشابه داره یا نه. اصلا گوشی شما سری 40 هست یا ن؟ مشخصاتش و با دقت بخونید

homoba

کاربر
2012-08-08
2
3
دوست عزیز انگلیسی تایپ کردن خلاف قواینن هست. اگر تکرار کنید پستتون رو حذف میکنم. در مورد گوشی شما من اون مد ل رو الان ندارم براتون تست کنم ولی بگردید ببینید گزینه مشابه داره یا نه. اصلا گوشی شما سری 40 هست یا ن؟ مشخصاتش و با دقت بخونید

بله گوشیم سری 40 ورژن07.53 هستش.تمام این کارارو روش انجام دادمه.اما گزینه defult for appsتوی configurationنیست.البته این گوشی دوسیم کارتس اما من اینترنتشو روی ایرانسل تنظیم کردمه.ممنون میشم کمک کنید

arda_dear

کاربر
2013-03-15
2
0
سلام مهندس اگه میشه این تنظیمات بر روی سیمکارت همراه اول توضیح بدین توروخدا
من خیلی احتیاج دارم...
من nokia browser نصب کردم ولی وصل نمیشه...
ارور میده میگه تنظیمان کانکشن رو بررسی کنید...
تورو خدا کمکم کنین

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
برای ایرانسل و همراه اول فرق نداره. فقط کانکشن اصلیتون همراه اول میشه که تنظیماتش رو از اوپراتور باید بگیرید و ذخیره کنید

arda_dear

کاربر
2013-03-15
2
0
گوشی من nokia x3-02 هستش...
تنظیماتم اتوماتیک فرستاده میشه اما بازم وصل نمیشه...
اگه زحمتی نیست بگین چطوری کانکشن بسازم...
ممنون میشم...
نه میتونم با uc browser وصل بشم و نه با nokia browser

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
UC browser که پورتهاش در ایران بسته شده و کار نمیکنه. بایدبا خود بروزر گوشی برید. تنظیماتی که میاد باز میکنید و میزنید ذخیره و خودش کانکشن رو میسازه. بعد اگر منوهاتن مشابه مراحلی که بالا گفتم باشه انجام بدید. اگر هم نه نمیدونم چون الآن این مدل گوشی رو ندارم که ببینم منوهاش چجوری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا