آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

میکروسکوپ دیجیتال dm4

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
819
1,381
بله ورژن مین برد همینه
سلام
فایلی درخواستی که از سایت روسی دانلود کردم؛ خدمت شما.
امیدوارم کار راه‌انداز باشه
ضمنا، اگر امکان داره؛ سعی کنید حتما از آیسی خودتون بکاپ بگیرید؛ یا اطلاعات پیوست رو روی یه آیسی جدید بریزید و آیسی خودتون رو نگهدارید تا در صورت عدم همخوانی، از آیسی خودتون استفاده کنید. (البته امیدوارم آیسی خودتون سالم باشه)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

meisamata

کاربر vip
کاربر
2022-03-05
51
75
سلام
فایلی درخواستی که از سایت روسی دانلود کردم؛ خدمت شما.
امیدوارم کار راه‌انداز باشه
ضمنا، اگر امکان داره؛ سعی کنید حتما از آیسی خودتون بکاپ بگیرید؛ یا اطلاعات پیوست رو روی یه آیسی جدید بریزید و آیسی خودتون رو نگهدارید تا در صورت عدم همخوانی، از آیسی خودتون استفاده کنید. (البته امیدوارم آیسی خودتون سالم باشه)
خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید. فقط نمیدونم این آی سی سالمه یا نه؟ خانواده اش هم برام معلوم نیست.

meisamata

کاربر vip
کاربر
2022-03-05
51
75

پیوست‌ها

• 2.7 مگابایت بازدیدها: 52
  • 3.1 مگابایت بازدیدها: 48

meisamata

کاربر vip
کاربر
2022-03-05
51
75
سلام
یه تصویر واضح از آیسی میکرو ارسال بفرمایید.
راستش من تقریبا تازه واردم تو حوزه عیب یابی، قطعات روی برد رو می تونم فقط اسما بخونم و تست های مقدماتیش رو انجام بدم برای میکرو ایده خاصی ندارم

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
819
1,381
میکرو دستگاه شما FT25H16W هست که با رنگ آبی مشخص کردم. مربوط به شرکت Fremont Micro Devices یا اصطلاحا FMD هست.
دیتا شیت اونو ضمیمه میکنم.
تو پست ۹ عرض کردم چک کنید ببینید اطلاعات سایت روسی با دستگاه شما هم‌‌خوانی داره؟
به نظر من ورژن سایت روسی یه پله پایین تر از دستگاه شما هست که قبلا هم خدمتتون عرض کردم.
اجازه بدید همکارا اظهار نظر کنن ببینید امکان پروگرام میکرو خودتون با فایل سایت روسی وجود داره یا نه.

Screenshot_2023-07-01-14-07-37.png

پیوست‌ها

meisamata

کاربر vip
کاربر
2022-03-05
51
75
میکرو دستگاه شما FT25H16W هست که با رنگ آبی مشخص کردم. مربوط به شرکت Fremont Micro Devices یا اصطلاحا FMD هست.
دیتا شیت اونو ضمیمه میکنم.
تو پست ۹ عرض کردم چک کنید ببینید اطلاعات سایت روسی با دستگاه شما هم‌‌خوانی داره؟
به نظر من ورژن سایت روسی یه پله پایین تر از دستگاه شما هست که قبلا هم خدمتتون عرض کردم.
اجازه بدید همکارا اظهار نظر کنن ببینید امکان پروگرام میکرو خودتون با فایل سایت روسی وجود داره یا نه.

مشاهده فایل‌پیوست 202898
اینی که شما مشخص نمودید مگه حافظه فلش نیست؟ اون چیزی که با فلش قرمز رنگ مشخص شده مگه همون پردازنده نیست؟
تو سایت زیر یه نفر به دنبال مدل پردازنده تو این مدل مین برد میگشته:

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
819
1,381
قبل از اینکه پاسخ سوال آخر شما رو بدم؛ ابتدا میشه مشخص کنید کدوم یکی از این تصاویر مربوط به دستگاه شما است؟
آیا اولین تصویر که تو پست ۱ ارسال کردید دستگاه شماست:

1688060937530-1225536221.jpg

و یا این تصویر که بعد از درخواست تصویر واضح از شما داشتم؟:

Screenshot_2023-07-01-14-07-37.png

میشه بفرمایید چرا ورژن این دو عکس با هم متفاوته؟
مگه ۲ تا دستگاه دارید؟

meisamata

کاربر vip
کاربر
2022-03-05
51
75
قبل از اینکه پاسخ سوال آخر شما رو بدم؛ ابتدا میشه مشخص کنید کدوم یکی از این تصاویر مربوط به دستگاه شما است؟
آیا اولین تصویر که تو پست ۱ ارسال کردید دستگاه شماست:

مشاهده فایل‌پیوست 202899

و یا این تصویر که بعد از درخواست تصویر واضح از شما داشتم؟:

مشاهده فایل‌پیوست 202901

میشه بفرمایید چرا ورژن این دو عکس با هم متفاوته؟
مگه ۲ تا دستگاه دارید؟
نه ولی مشخصات میکروها یکسان هست چون نتونستم تصویر واضحی بگیرم اون رو فرستادم

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
819
1,381
نه ولی مشخصات میکروها یکسان هست چون نتونستم تصویر واضحی بگیرم اون رو فرستادم
برای بدست آوردن صحیح و عملکرد دقیق؛ می‌بایست تمامی اطلاعات همخوانی داشته باشه. و اگر نه موفق به راه‌اندازی نخواهید شد.
۱- تو عکسهای خودتون که مجدد برای شما ارسال کردم؛ ورژن هر دو برد یکسان نیست. اون قسمتی‌هایی که دورش خط کشیدم رو ببینید.
برد شما: 6624D-4.3-V05
تصویر بردی که ارسال کردید: 6624D-4.3-V04. DM4

۲- فایلی که فرمودید از سایت روسی دانلود کنم مربوط به آیسی فلش 25Q16C هست که با عرض پوزش اشتباها لفظ میکرو در خصوص اون بکار بردم. اما آیسی فلش در تصویری که ارسال کردید FT25H16W هست. با توجه به اینکه مربوط به دو کارخانه متفاوت هست؛ عرض کردم اجازه بدید همکاران نظر بدن که امکان پروگرام روی این آیسی وجود داره یا نه؟

۳- نتونستم هیچ اطلاعاتی از آیسی که با شماره 24DC MQ14P22.1 مشخص شده پیدا کنم. اطلاعاتی هم که تو لینک ارسالی شما بود؛ کمکی به فهم بیشتر نکرد.
لذا تنها یکسان بودن میکرو مشگل‌گشا نیست.

لذا بر مبنای مطالب فوق، باید دقت بفرمایید اطلاعات ارایه شده دقیق باشه تا نتیجه مطلوب حاصل بشه.

بالا