آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مولتی متر پیشنهادی برای خرید

mr.aslani

کاربر vip
کاربر
2018-07-25
39
47
همدان
من یه victor 890h پلاس گرفتم کمی از vc97 بالاتره ، آی سی و دوو تا هم فیوز داره ولی مشکل بزرگی که داره دوتا باتری قلمی می خوره که خیلی زود تموم می کنه ، فک کنم 97 جدید هم قلمی می خوره ، خواستی بگیری حتما باتری شارژی خود شرکت ویکتور هم بگیر ، من از تست ایران گرفتم که هم قیمتش هم برخوردشون خیلی بهتر از دیجی کالای کلاهبرداره

mr.aslani

کاربر vip
کاربر
2018-07-25
39
47
همدان
یه لینک از dec میدید ؟

اینه:
https://www.digikala.com/product/dkp-1099982/مولتی-متر-دیجیتال-اتورنج-سلکتوری-acdc-کارخانه-dec-مدل-dec330fc/
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:فقط نظرات رو بخون راجع به دیجی کالا ، هر چی خواستی بگیری فقط از این سایت نگیر

myhpone

کاربر
2023-09-12
18
16
igi
من یه victor 890h پلاس گرفتم کمی از vc97 بالاتره ، آی سی و دوو تا هم فیوز داره ولی مشکل بزرگی که داره دوتا باتری قلمی می خوره که خیلی زود تموم می کنه ، فک کنم 97 جدید هم قلمی می خوره ، خواستی بگیری حتما باتری شارژی خود شرکت ویکتور هم بگیر ، من از تست ایران گرفتم که هم قیمتش هم برخوردشون خیلی بهتر از دیجی کالای کلاهبرداره

ممنون
مصرفش بالاست پس دیگه درسته

بله این victor جدیده هم نیم قلمی میخوره ۴ تا.

شارژی که بله شارژی میگیرم ولی اگه مصرفش بالا باشه خوب نیست .

کاری به دیجی کالا یا سایت دیگه ندارم منظور اون کالا هست که آیا درست لینک دادم یا نه ؟
که مشخصات یه نگاهی کنم حداقل.

مثلا در مورد همین dec330fc همه از صفحه نمایش ایراد گرفتن.

آخرین ویرایش:

myhpone

کاربر
2023-09-12
18
16
igi
سلام
یا طبق فرمایش مهندس uni-t بگیر یا dec یا کیوریتسو.این دوتا شبیه هم هستن.اگه دک اصلی بتونین گیر بیارین فوق العادس.رنگش خاکستریه.تقلبی هاش مشکی رنگه.
اینایی که تو بازاره کلا زرد و نارنجی هرچی هست بجز فلوک اونم اصلش بقیش واسه مصرف خونگیه اونم فقط جای فازمتر!!!
دک و کیوریتسو خازن سنجم دارن.نمیگم خوب ولی کار رو راه میندازن.رنج خودکار هم هستن.من بالای ۱۰ مدل اهمتر ترکوندم ولی هرکاری کردم این دوتا منو از رو بردن.توی حالت تست دیود،باهاشون خازن تغذیه دشارژ میکنم!!!!

ممنون

میشه مدل دقیق " dec" رو هم بگید ؟

myhpone

کاربر
2023-09-12
18
16
igi
در مورد vc97
سرچی که زدم گفته شده
تو فرکانس خطا داره
و همینطور :
"این مولتی متر از نظر کیفیت پایین تر از برند mastech می باشد .
همچنین این مولتی متر قابلیت تست مقاومت و دیود و اتصال کوتاه در مدار را در حالت وصل بودن تغذیه و یا شارژ بودن خازن های مدار و یا اتصال باقی المان های ولتاژی ندارد و در صورت تست در این حالت بخش تست مقاومت و دیود آسیب خواهند دید ."

نظر تون چیه؟

myhpone

کاربر
2023-09-12
18
16
igi
در مورد vc97
سرچی که زدم گفته شده
تو فرکانس خطا داره
و همینطور :
"این مولتی متر از نظر کیفیت پایین تر از برند mastech می باشد .
همچنین این مولتی متر قابلیت تست مقاومت و دیود و اتصال کوتاه در مدار را در حالت وصل بودن تغذیه و یا شارژ بودن خازن های مدار و یا اتصال باقی المان های ولتاژی ندارد و در صورت تست در این حالت بخش تست مقاومت و دیود آسیب خواهند دید ."

نظر تون چیه؟یا مثلا

یا مثلا این :

"خیلی فرقی بین ایسی قیری و لحیمی نیست به دلیل اینکه ای سی لحیمی vc 97 را بخواهید تعویض کنید هزینه ای نزدیک قیمت دستگاه میشه!
تازه اگه گیر بیاد "

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,744
درود بر همه دوستان ....دوست گرامی که قصد خرید مولتی متر دارید به نظر من مولتی متر در تعمیرات از همه چیز مهم تره شما پول را الکی برای مولتی متر های اشغال چینی هدر ندید یکم بودجه را زیاد کنید و یک بار هزینه کنید ....از بین مولتی متر های مرغوب و قیمت پایین بازار سانوا 800....کیوریتسو 1021...بسیار دقیق و عالی هستن و مصرف خوبی دارن قیمتشون هم سانوا حدود 2300 و کیورتسو حدود 4200هستش ......اگر هم میخواهید مولتی متر چینی بخرید دک 330 گزینه مناسبی هستش بعدش مدلهای مختلف یونیتی ....البته هیچ وقت دقت و کارایی مولتی متر های ژاپنی را ندارن.......در مورد ویکتور vc97هم من گرفتم فقط بخاطر فرکانس مترش که بعدش از عمر خودم پشیمون شدم ......توی چینی ها فقط دک 330 خوبه مدلهای اصلی هم باطری قلمی میخوره این مدلهایی که باطری نیم قلمی میخوره کیفیت خوبی ندارن ..........در پایان مولتی متر فقط این مارکها را بخرید ...هیوکی ...کیورتسو....فلوک...سانوا

بالا