آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

<<موارد مهم در حفظ نظم سایت و جلوگیری از اخراج کاربران >>

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
کاربران عزیز ضمن مطالعه دقیق و کامل قوانین سایت که به تازگی تدوین شده و رعایت کردن موارد زیر در حفظ نظم و جهت جلوگیری از اخراج توسط مسئولان سایت ما را در اداره هر چه بهتر سایت یاری کنید .

برای مشاهده قوانین سایت به این آدرس مراجعه کنید.
http://www.irantk.ir/t962.html

مواردی که برای حفظ نظم میبایست رعایت نماییم

قانون شماره 1
همه قوانینی که نشانگر فرهنگ انسان متمدن بوده و پاسدار شعور بشری میباشند ، در این سایت قابل اجرا هستند.


قانون شماره 2
اين سايت براي مطالب و بحث هاي تعمیرات و هر آنچه که مربوط به برق والکترونیک هست می باشد ، بحث سياسي و گفتگوی دینی و مذهبی ممنوع است. این مورد از معرفی برنامه وهر گونه تبلیغات و گفتگو و امضا و آواتار را شامل میشود.


قانون شماره 3
زبان رسمي اينجا فارسي است. لطفا با زبان لاتین (انگلیسی) ننويسيد.
در صورت نوشتن لاتین, برای بار اول ضمن تذکر پست شما ویرایش یا حذف خواهد شد و در صورت تکرار شما به مدت 48 ساعت از سایت اخراج خواهید شد.

قانون شماره 4
در هنگام درج پرسش های خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن پرسشهایتان در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد. در این صورت برای بار اول به شما تذکر داده خواهد شد و در دفعات بعدی نوشته بدون اطلاع نگارنده پاک خواهد شد.


قانون شماره 5
لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد.


قانون شماره 6
از فرستادن spam ، رفتار موهن و رکيک و بدگويانه بپرهیزید. همچنین نوشته های نژاد پرستانه در این سایت جایی ندارند. این سایت یک پایگاه بین المللی بوده و همه انسان ها ، قوم ها و ملیت ها را برابر میداند.


قانون شماره 7
هر گونه بي احترامي به ديگر افراد در هر درجه ای ممنوع است.


قانون شماره 8
هر موضوع تازه را در تاپيك جديد مطرح كنيد. انحراف گفتگو ها ممنوع است.


قانون شماره 9
در صورتي كه حرفي براي گفتن نداريد ٬ سكوت كنيد.


قانون شماره 10
درج شماره تلفن و آدرس ايميل در پست ها ممنوع است مگر کسانی که با مسئولان سایت هماهنگیهای لازم رو به عمل آورده باشند .


قانون شماره 11
اين سايت محل درج آگهي تبليغاتي حرفه يا سايت شما تحت تاپیک های جداگانه نيست (مگر بخش فروشگاه که آن هم قوانین مخصوص به خود دارد) و تاپیک ها برای بحث ها و مطالب مفید در مورد دنیای برق و الکترنیک پیش بینی شده اند. برای درج آگهی در سایت میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

قانون شماره 12
نام تاپيك بايد نشان دهنده محتواي آن باشد ٬ در غير اين صورت تاپيك بدون اطلاع به نویسنده آن پاک ميشود.


قانون شماره 13
احوال پرسي و چاق سلامتي و پستهای تشکر در فروم ممنوع است. برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده نمایید در غیر اینصورت پست شما حذف شده و به مدت 48 ساعت از سایت اخراج خواهید شدقانون شماره 14
بازكردن id تحت نامهاي سياسي و يا غير اخلاقي ، واژه های زشت و رکيک و يا نام افراد منفور در تاریخ ممنوع است. پیشنهاد میشود در صورت امکان نام كاربري را با واژه هاي انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد. اين امر باعث هماهنگي بيشتر در سایت شده و همچنین تشابه اسمي ( يكي به فارسي و ديگري به انگليسي ) به وجود نمي آيد.


قانون شماره 15
سعی کنید در معرفی دستگاهها مدل و شماره شاسی و یا دیگر مشخصات فنی را به زبان انگلیسی و در صورت امکان با عکس باشد.


قانون شماره16
هیچ یک از کاربران عادی تحت هر عنوانی که باشند (جز مدیران و کنترل سایت و ادمین سایت) حق اخطار دادن و تذکر به دیگری را ندارد و در صورت مشاهده برای بار اول تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار, بدون هشدار کاربر خاطی اخراج میشود.


قانون شماره 17
برای کسانی که مبتدی هستند و تازه به سمت تعمیرات و الکترونیک روی آورده اند توصیه میکنیم ضمن اینکه ابتدا مطالب مفید سایت را در این مورد را مطالعه کنند و در صورت هر گونه شک و شبه ای قبل از انجام هر کاری مشورت و یا سوال کنند چون ممکن است با استفاده از مواردی چون استفاده از سرویس مدهای تلوزیونها و ولتاژگیریها ی غیر اصولی هر لحظه عواقب خطرناکی برای خود و دستگاه مورد نظر در انتظارشان باشد و سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد استفاده غیره اصولی و یا سوءاستفاده های احتمالی افراد را به عهده نخواهد گرفت .


*در پایان از تلاش شما برای منظم نگاه داشتن نخستین و بزرگترین انجمن تخصصی تعمیرکاران ایران متشکریم*
 
آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا