آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: منظور از کشیدن جریان در لپ تاپ چیست ؟

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
از تمام دوستانی که توی این بحث شرکت کردند بسیار متشکرم :) منت سرمون گذاشتید.ممنون""3122_(14)""
اما از آقا مجید گلمون هم که فرمودن مقاله در باره جریان کشی و مشکلاتش دارن ممنون میشم زحمت آپلودشو بکشن.
حالا عکس بگیرن یا اسکن کنن ...خلاصه بیارن همکارا هم استفاده کنن .ممنون از همگی

p.zonouz

کاربر
2012-08-03
119
356
تبریز
دوست عزیز اینکار مهارت میخواد و اگر مثبت و منفی پروب تغذیه در روی لب تاب به هم اتصال کنند باعث خرابی بیشتر خود لب تاب می شود البته من یک مقاله کامل در مورد جریان کشی دارم که جریان کشی را با تمام امپرها و مشکلات هر امپر بطور کامل توضیح می دهد ولی با عرض پوزش حوصله تایپ کردنش رو ندارم

با تشکر
سلام ذوست عزیز. میشه به مقالت یه نگاهی انداخت؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام.دوست عزیز جریان کشی چیزی خاصی نداره.هر سوالی دارید بپرسید بنده و سایر بزرگواران جواب میدیم.این دوست مهربان و خوبمون به نظر بنده یا نباید پست میزد که فلان مقاله رو دارم یا اگه قصد پست دادن داشتند این درست نیست که مثل بچه ها که خوارکی دارن و میگن من لواشک دارم اما بهت نمیدم دق کنید!دق دق دق من خوراکی دارم به شما هم نمیدم.بهتر بود میگفت که آقا دارمو نمیدم (الان هم همین حرف من شد)باید قبلش فایل رو اسکن یا می نوشت و بعد پست میزد!!!این دوستمون اومدن این پست رو زدن که دق خیلی از کاربرا رو در بیارن!چرا؟فقط این دوستمون نیستن چیزی که من دیدم بالای 30 الی 40 پست این چنین دیدم!درست نیست بخدا...

دوست عزیز دارم ولی به خدا وقتشو ندارم بگذارم و الا مقاله رو میذاشتم ولی سعی میکنم اگر وقت کردم یه چیز مختصر و مفید ازش بگذارم که بدرد همه کاربران بخوره در ضمن این لحن صحبت کردن هم درست نیست بعدش من بیکار نیستم که همش پای اینترنت این انجمن بشینم و به سوالات پاسخ بدم چشم !! هر وقت وقت کردم چکیده مقاله رو می نویسم شما هم اگر به پستهای ترفندی مفیدی که من در انجمن گذاشتم دقت بکنبد متوجه می شوید که من چیزی را از کاربران دریغ نکردم

با تشکر

آخرین ویرایش:

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
دوست عزیز دارم ولی به خدا وقتشو ندارم بگذارم و الا مقاله رو میذاشتم ولی سعی میکنم اگر وقت کردم یه چیز مختصر و مفید ازش بگذارم که بدرد همه کاربران بخوره در ضمن این لحن صحبت کردن هم درست نیست بعدش من بیکار نیستم که همش پای اینترنت این انجمن بشینم و به سوالات پاسخ بدم چشم !! هر وقت وقت کردم چکیده مقاله رو می نویسم شما هم اگر به پستهای ترفندی مفیدی که من در انجمن گذاشتم دقت بکنبد متوجه می شوید که من چیزی را از کاربران دریغ نکردم

با تشکر

سلام
دوست عزیز امیدوارم همیشه پر کار باشید اما بهانه شما قابل قبول نیست همین که شما سابقه خوبی در سایت دارید باعث میشه که از شما انتظار بیشتری داشته باشیم .
باز هم میگم نیاز نیست تایپ کنید اگر اسکنر در دسترستون هست اسکن کنید اگر نه دوربین با کیفیت دارید عکس بگیرید هم خوبه .
باز هم خود دانید بهتر بود اصلا در این مورد بحث نشه امیدوارم ناراحت نشید ما از مشکلات شما بی خبریم
موفق باشید

این لینک هم برای کسانی که وقت مطالعه دارن و هنوز جزواتی که اقا میلاد گذاشتن رو مطالعه نکردن .
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=38483

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
از دوستان عزیز خواهشمندم اگر مطلب مفیدی در مورد جریان کشی دارند بطور مرتب ومنظم در یک پست جداگانه با موضوع ( اموزش جریان کشی لب تاب توسط منبع تغذیه) بنویسند

با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا