آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

منبع و نویسنده سری مقالات معرفی و عیب یابی بیش از ۲۰ وسیله که در سطح اینترنت موجود هست

2016-07-24
13
22
با سلام خدمت دوستان،
یکسری مقاله (در قالب وب یا فایل ورد یا پی دی اف) در اکثر سایت ها وجود دارند که انواع وسیله برقی (حدود ۲۰ وسیله) رو در قالب یک مقاله جمع و جور که در اون از معرفی و اجزاء شروع میشه و در آخر همشون عیب یابی (عیب - علت - رفع عیب) قرار داده شده، که عین همون مقالات در اکثر سایت ها برای دانلود و مشاهده قرار داده شده، ولی متاسفانه منبع و نویسنده این مقالات اصلاً مشخص نیست، من هم نسبت به کپی رایت و راضی بودن نویسنده اصلی برای انتشار رایگان در اینترنت و استفاده عموم مقید هستم (یعنی نمیدونم با اجازه و رضایت نویسنده، این مقالات منتشر میشن یا نه، برای همین چون منبع و نویسنده مشخص نیست از اونها استفاده نکردم) ، این مقالات خیلی تابلو هستن و عین اونها در اکثر سایت ها هست (حدود ۲۰ وسیله که اولش یک عکس از وسیله آورده شده و معرفی و اجزاء الکتریکی و مکانیکی و ..مدارهای الکتریکی و نقشه انفجاری و.. و در آخر هم عیب یابی به صورت عیب۱ علت۱ رفع عیب ۱ و ...)
می خواستم بدونم دوستان که احتمالاً اکثر شما با این مقالات برخورد داشتید، آیا میدونید که این مقالات منبعش از کجاست؟ آیا با اجازه منتشر شده؟
--------------------------------------------------------------------------------
(نمونه لینک هایی برای نمونه گذاشته بودم که به دلیل ممنوع بودن قرار دادن لینک در پست های انجمن ، آنها را حذف کردم)
.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull
2016-07-24
13
22
آیا هیچکدام از دوستان با این مقالات و مطالب که در اکثر سایت ها هم موجود هست برخورد نکرده اند؟

بالا