آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مفاد آيين نامه mms تلفن همراه اصلاح شد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
موبنا – معاون صدور مجوز سازمان تنظيم مقررات از اصلاح مفاد آيين‌نامه سرويسMMS تلفن همراه در جلسه كميسيون تنظيم مقررات خبر داد. "لطف الله سبوحي" در گفت وگو با خبرنگار موبنا با بيان اينکه "اصلاح و تغييرات آيين نامه MMSبسيار محدود بود"، اظهار داشت: چندي پيش کليات آيين نامه MMS به تمامي اپراتورهاي تلفن همراه ابلاغ شده و اصلاحات اين آيين نامه نيز طي چند روز آينده به اپراتورها ابلاغ مي شود.
اين مقام مسئول خاطر نشان کرد:اصلاحات اين آيين نامه بيشتر مربوط به وظايف سازمان تنظيم مقررات است.
بالغ بر يک سال است که سرويس mms تلفن همراه به دليل نبود آيين نامه استفاده مدون، به درخواست وزارت ارتباطات و از سوي شورايعالي انقلاب فرهنگي متوقف شده است و سازمان تنظيم مقررات موظف شد ظرف مدت سه ماه ، نسبت به تدوين ضوابط استفاده از اين سرويس اقدام کند.
براساس آيين نامه MMS مصوب سازمان تنظيم مقررات که به منظور جلوگيري از ارسال پيام و تصاوير غيراخلاقي تدوين شد، مشتركان متعهد مي شوند فقط از فضايي كه در اختيار آن ها قرار داده مي شود، استفاده كنند.
براي برخورد با مزاحمان ارسال پيام و تصوير از طريق خدمات چندرسانه اي (MMS)، تلفن همراه شخص مزاحم در مرحله اول تا يك هفته، در مرحله دوم سه ماه و در نهايت براي هميشه قطع مي شود.
مشتركان تلفن همراه براي استفاده از اين خدمات بايد به ازاي ارسال هر MMS ، هزار ريال پرداخت کنند.
 
بالا