آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

معرفي اسیلوسکوپ هاي ساخت شرکت طراحان نوين مدار TNM Oscilloscope

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
جناب شاطی زاده این مدلی که دارین خیلی جالبتر و امکانات بیشتری داره
ولی در کل چون این مدلها به کامپیوتر وصل میشن وباید همیشه سیستم در دسترس باشه یه مقدار دست و پا گیره

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,679
176,828
iRanTK.iR
جناب شاطی زاده این مدلی که دارین خیلی جالبتر و امکانات بیشتری داره
ولی در کل چون این مدلها به کامپیوتر وصل میشن وباید همیشه سیستم در دسترس باشه یه مقدار دست و پا گیره

سلام

تا حدودي حق با شماست .

اما کامپيوتر من مثل ساير لوازم کارم کنار دستم هست . مثلا هيتر ، منبع تغذيه و .... کجا هستند ، من کامپيوترم نيم متر با ميز کارم فاصله داره و کاملا به اون تسلط دارم ، و اگر نباشه تمام کارم لنگ ميشه ...........

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
جناب شاطی زاده کامپیوتر من هم نزدیکه اما اسیلوسکوپهای رو میزی یه چیز دیگه است مدلی هم که جنابعالی دارین خیلی حرفه ای
اما من 20080 دارم از لحاظ کار زیاد جالب نیست وامکانات مدل شما را نداره

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
با درود.
برای اپگرید باید حتما باید تهران بفرستم؟
یا مشهد هم نماینده دارد؟
یا میتوانم اینکار ار خودم انجام دهم؟

اگر بخواهم این را در سایت با یک پروگرامر دست دوم tnm2000 عوض کنم در کجا مطرح نمایم؟
دست دومشان چند میارزند؟

ببخشید این سوالات بیجا را!

بدرود.

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
برا ابدیت نرم افزارش و از سایت رسمی tnmمی گیری و نیازی هم به تهران فرستادن نیست برا تعویض یا فروش به فروشگاههای سایت مراجعه کن اقای زارع خبره کارن

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
سلام برای کار تعمیرات قطعات کامپیوتر کدام مدل کارت اسکوپ مناسب است؟
کارت اسکوپ بهتره با خود اسکوپ؟
و آیا 20mhz جوابگو هست ؟ چون استاد ما در دانشگاه میگفت 20 مناسب نیست و بهتره 50mhz تهبه کنید
درسته قیمت بالا نشانگر مزایای بیشتر است ولی هزینه اضافی هم نمیخوام بزارم و جنسی رو هم نمیخوام بخرم که جوابگو نباشد و یا زود صدمه ببیند
لطفا راهنمایی بفرمائید

آخرین ویرایش:

حسام90

کاربر
2014-10-07
6
10
سلام خدمت عزیزان انجمن این دستگاه برای کار تعمیرات موایل چه نوعشو پیشنهاد میکنید

شاه کرمی

کاربر vip
کاربر
2015-01-02
9
9
با سلام خدمت اساتید . من این دستگاه از شرکت TNM تهیه کردم ولی متاسفانه با این دستگاه نمی توانم کار کنم .از چه راهی باید اموزش این دستگاه را یاد گرفت در گوگل سرچ کردم ولی متسفانه اکثرا انالوگ بودن.با تشکر

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
مدل 20080 فیلم آموزشی دارد. اگر DSLR است باز هم فیلم مدل 20080 بدرتتان میخورد.
با سلام خدمت اساتید . من این دستگاه از شرکت TNM تهیه کردم ولی متاسفانه با این دستگاه نمی توانم کار کنم .از چه راهی باید اموزش این دستگاه را یاد گرفت در گوگل سرچ کردم ولی متسفانه اکثرا انالوگ بودن.با تشکر

شاه کرمی

کاربر vip
کاربر
2015-01-02
9
9
با تشکر از پاسخ شما
مدل دستگاه خریداری شده مدل DSLR800C میباشد و مدت یکسال میباشد که خریداری کردم و از همان لحظه هنوز حتی یک بار استفاده نشده .به هر کسی که مراجعه کردم گفتند اطلاع از این مدل نداریم. باید چکار کنم که بتوانم اموزش این مدل یاد گرفت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: تاج
بالا