آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشگل هنگ کردن کولر گازی او جنرال بعداز 1 الی 2 دقیقه O GENRAL

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604
به نام خدا

سلام دوستان عزیز 1 برد کولرگازی او جنرال اسپیلت اوردند وقتی روشن میکنی کنترول عمل میکنه دستگاه
روشن میشه 1 الی 2 دقیقه دستگاه کارمیکنه بعداز 1الی2 دقیقه ال ای دی پنل شروع میکنه به چشمک زدن
برق موتور قطع میشه فن کارمیکنه کنترول هیچ عکسلعملی انجام نمیده تابرق دستگاه راقطع نکنی همینجوری
میمونه ولتاژهای 5 ولت 12 و14 و21 موجوده کارهای انجام شده شارژ لحیم

1.jpg
2.jpg

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,050
19,275
تهران - ساوه
سلام

مدل كامل با شماره برد ها.....

ببينيد سنسور تريمستور و يا اگر رله هاي تايمر OMRON بكار رفته را يك بررسي بكنيد

در ضمن روي پنل كد اروري نمايش داده نميشه

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604
سلام

مدل كامل با شماره برد ها.....

ببينيد سنسور تريمستور و يا اگر رله هاي تايمر OMRON بكار رفته را يك بررسي بكنيد

در ضمن روي پنل كد اروري نمايش داده نميشه

اقا جمشید ممنون ازجوابتون 1 رله بیشتر نداریم ان هم مربوط به موتور است رله سالم است سنسور
وتریمستور را تعویض کردم هیچ فرقی نکرد شماره برد مین L5LZ-04 شماره برد تغذیه EDITION 01

masaleh

کاربر
2013-09-04
1
2
سلام من یه کولر جنرال 30000 دو تیکه دارم بعد از سرویس حدود نیم ساعت کار میکنه بعد کد خطای e4 میزنه و خاموش میشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه

zizi.

کاربر
2013-09-06
1
2
با سلام:
من هم دقیقا همین مشکلو با کولر general 30000 دارم که مدام error e4 میزنه و بعد از چند دقیقه که بادش گرم میشه خاموش میشه، لطفا راهنماییم کنید.
باتشکر

bacity fava

کاربر
2013-07-24
215
693
با سلام:
من هم دقیقا همین مشکلو با کولر general 30000 دارم که مدام error e4 میزنه بعد از چند دقیقه که بادش گرم میشه خاموش میشه، لطفا راهنماییم کنید.
باتشکر
سلام
دوست عزیز شما باید ببینید که تو کولر فن قسمت رادیات خنک کننده گاز یا همون کوندانسور که قظعه دوم یا همون پشتی هست کار میکنه یا نه به احتمال زیاد فن کار نمی کنه یا ضعیف عمل میکنه که باعث داغ کردن بیش از حد موتور کولر میشه و کولر رو روی فن میبره و دستور اوورلود به موتور داده میشه نشونش هم اینه که تا کولر خنک نشه کارکردن اون به حالت عادی بر نمیگرده و موتور بیش از حد معمول داغ میکنه شما در این صورت باید خازن مربوط به فن رو از نظر اتصالات و سالم بودن خود خازن مورد بررسی قرار بدید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام دوستان .کولر جنرال معمولا بعد از 3سال این مشکلرو میاره علتش فشار بیش از حد روی موتوره که موتور داغ میکنه .باتعویض لوله موییمعمولا درست میشه

بالا