آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: مشکل گوشی pikonics

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

smartboys

کاربر
2013-04-21
3
5
سلام خدمت دوستان گوشی pikonics مدلcid-510f صدای دهنی ندارد میکروفن عوض کردم جواب نداده دوستان راه حلی دارند؟ ممنون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خدمت دوستان گوشی pikonics مدلcid-510f صدای دهنی ندارد میکروفن عوض کردم جواب نداده دوستان راه حلی دارند؟ ممنون

دوست عزیز ابتدا سوراخهای دهنی بر روی قاب گوشی را با سوزن ته گرد تمیز کنید احتمال دارد داخل سوراخها رسوب گرفته باشد و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
روی دو سیم میکروفون باید حدود 2 ولت داشته باشید اگر ندارید ترانزیستور های تقویت کننده مدار را بررسی کنید.ضمنا سوکت وبند فنری را تست وبررسی کنیدمن این مدل را نظرم نیست اگر امکان دارد عکسی از برد بگذارید تا دقیق تر راهنمایی کنم موفق باشید

ميلادي

کاربر vip
کاربر
2013-05-04
151
315
با سلام و خسته نباشيد خدمت جناب خليلي
لطفا اگه ميشه در مورد ولتاژ گيري سيمهاي ميكروفن كه فرموده ايد بايد 2 ولت باشد توضيح دهيد و چگونه بايد اين ولتاژ گيري را انجام دهيم
ممنون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام و خسته نباشيد خدمت جناب خليلي
لطفا اگه ميشه در مورد ولتاژ گيري سيمهاي ميكروفن كه فرموده ايد بايد 2 ولت باشد توضيح دهيد و چگونه بايد اين ولتاژ گيري را انجام دهيم
ممنون

دوست عزیز ولتمتر را روی 6 ولت dc بگذارید و سپس پروب قرمز را به جای مثبت میکروفون و پروب مشکی را به سیم منفی میکروفون بزنید ولتمتر باید عدد 2 ولت را نشان دهد

با تشکر

آخرین ویرایش:

smartboys

کاربر
2013-04-21
3
5
روی دو سیم میکروفون باید حدود 2 ولت داشته باشید اگر ندارید ترانزیستور های تقویت کننده مدار را بررسی کنید.ضمنا سوکت وبند فنری را تست وبررسی کنیدمن این مدل را نظرم نیست اگر امکان دارد عکسی از برد بگذارید تا دقیق تر راهنمایی کنم موفق باشید

با تشکر مشکل از برد اصلیه چون من با یک گوشی و سیم دیگر تست کردم مشکل داشت

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
اینو نمیتونی ملاک قرار بدی چون سیم بندی بعضی گوشی ها فرق میکنه تستی که استاد خلیلی فرمودن رو انجام بدهید

navid55

کاربر
2011-10-17
3
5
با سلام
سروران گرامی شدت صدای تلفن رو میزی پیکونیکس رو چطور میشه تغییر داد ؟ خیلی صداش بلنده

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز لطفا برای خود تاپیک مستقل بزنید با عنوان کامل که مشکل در عنوان مشخص باشد و برند و مدل دقیق تلفن خود را هم حتما ذکر کنید. این تاپیک بسته میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا