آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل کله کردن پژو405 مدل 85

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام خدمت دوستان عزیز من یه 405 دل 85 دارم که مشکل کله کردن داره تا پاتو رو گاز بزاری یا برداری ماشین تکون شدید میخوره هر جا هم بردمش میگن استپر خرابه که چند جا بردمش عوضش کردن ولی نتیجه نداشت شمع وایر و...هرکاری میکنم درست نمیشه یکی از تعمیرکاران گفت که مشکل سنسور دریچه گاز داره که دیگه اونو عوض نکردم اخه خیلی اذیت شدم تو چند تا سایت نگاه کردم که نوشته بود اگه ecuشما valeo s2000pl4هست و حرفLCرو داره شما باید برنامه SLCرو بهش بدی تا مشکل برطرف بشه چند نفر هم جواب گرفته بودن ممنون میشم از استادادن بنده رو راهنمایی کنن اینجا از چندتا تعمیر کار پرسیدم چیزی نمیدونستن فقط یکی گفت برنامشو بیار تابرات انجام بدمم ممنون اگه برنامه رو دارید برای من اپلود کنید با تشکر

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز اين مورد كه شما ميگيد خيلي بحراني است و در اين مورد فكر نكنم برنامه باشه اما باز هم بايد بررسي شود اما سنسور دريچه گاز مينونه اين عمل رو انجام بده با دياگ قسمت درچه گاز را بررسي نماييد ببينيد وضعيت دريچه گاز در حالت درجا صفر است و با گاز دادن علامت به سمت اعداد بالاتر ميرود نتيجه را اعلام نماييد

hasanzade

کاربر
2008-11-16
4
14
با سلام خدمت دوستان عزیز من یه 405 دل 85 دارم که مشکل کله کردن داره تا پاتو رو گاز بزاری یا برداری ماشین تکون شدید میخوره هر جا هم بردمش میگن استپر خرابه که چند جا بردمش عوضش کردن ولی نتیجه نداشت شمع وایر و...هرکاری میکنم درست نمیشه یکی از تعمیرکاران گفت که مشکل سنسور دریچه گاز داره که دیگه اونو عوض نکردم اخه خیلی اذیت شدم تو چند تا سایت نگاه کردم که نوشته بود اگه ecuشما valeo s2000pl4هست و حرفLCرو داره شما باید برنامه SLCرو بهش بدی تا مشکل برطرف بشه چند نفر هم جواب گرفته بودن ممنون میشم از استادادن بنده رو راهنمایی کنن اینجا از چندتا تعمیر کار پرسیدم چیزی نمیدونستن فقط یکی گفت برنامشو بیار تابرات انجام بدمم ممنون اگه برنامه رو دارید برای من اپلود کنید با تشکر

دوست عزیز شما در حالت درجا پارامترها رو یه نگاهی بندازین که فشار منیفولد چنده ؟اگه بالاتر از 420 میلی بار باشه و از اگزوز ریپ نداشته باشین،میتونه از شیلنگ متصل به رله خرگوشی باشه که پاره شده باشه/
این اتفاق خیلی برام افتاده.

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
سلام دوست عزيز اين مورد كه شما ميگيد خيلي بحراني است و در اين مورد فكر نكنم برنامه باشه اما باز هم بايد بررسي شود اما سنسور دريچه گاز مينونه اين عمل رو انجام بده با دياگ قسمت درچه گاز را بررسي نماييد ببينيد وضعيت دريچه گاز در حالت درجا صفر است و با گاز دادن علامت به سمت اعداد بالاتر ميرود نتيجه را اعلام نماييد
ممنون دوست عزیز اگه شد چشم میبرم خودم نگاه میکنم اینجا دستگاه میزنن 7تومن تا الان 10جا بردمش شما اگه شد اون برنامه رو برای من پیدا کنید ممنون میشم

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزیز شما در حالت درجا پارامترها رو یه نگاهی بندازین که فشار منیفولد چنده ؟اگه بالاتر از 420 میلی بار باشه و از اگزوز ریپ نداشته باشین،میتونه از شیلنگ متصل به رله خرگوشی باشه که پاره شده باشه/
این اتفاق خیلی برام افتاده.

دوست عزیز اگه امکان داره جای این شیلنگ رو نشون بنده بدید ممنون میشم

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,670
دوست عزیز از پمپ بنزین هم میتونه باشه یا صافی بعلت ناقص رسیدن سوخت باعث این اتفاق میشه . اون شلنگ هم منظور دوستمون فکر کنم بالای رادیاتور سنسور فشاره که یه شیلنگ بهش وصله

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
ممنون دوست عزیز اگه شد چشم میبرم خودم نگاه میکنم اینجا دستگاه میزنن 7تومن تا الان 10جا بردمش شما اگه شد اون برنامه رو برای من پیدا کنید ممنون میشم
خدمت شما دوست عزيز

پیوست‌ها

• 119.3 کیلوبایت بازدیدها: 129

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
ممنون دوست عزیز خیلی زحمت کشیدید

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست دكمه تشكر كافي ميباشد لطفا از قرار دارد يك پست ديگر خودداري نماييد

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام خدمت دوستان عزیز مشکل کله کردن با تست یک سنسور دریچه گاز سالم معلوم شد اما من سنسور خراب رو باز و متوجه شدم که کثیف شده بخار روغن باعث این مشکل شده بود که با شستو شو مشکل تا70درصد حل شد اما برنامه که دوستان قرار داده بودن هم ریختم که خیلی عالی بود واین مشکل کلا حل شد و حس میکنم که فن های ماشین چند درجه زودتر روشن میشن خیلی ممنون از دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا