آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل پنکه سانی مدل dw s-2600

hhss518

کاربر
2020-05-15
1
2
تهران
سلام ،
من هم این پنکه را دارم و مشکل قطع شدن دکمه ها و کارنکردن کنترل و فقط با یک سرعت کار می کرد و چراغ آن هم بطور ممتد خاموش و روشن می شد .
با از پاساژ توکل نزدیک پاساژ علی الدین خازن زردرنگ بزرگ که در پشت برد پنکه قرار دارد خریدم . ( البته رزن آن خازن زرد نبود ولی مشخصاتش یکی بود ) و خازن را تعویض کردم و کشل حل شد. ممنون :smile:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام ،
من هم این پنکه را دارم و مشکل قطع شدن دکمه ها و کارنکردن کنترل و فقط با یک سرعت کار می کرد و چراغ آن هم بطور ممتد خاموش و روشن می شد .
با از پاساژ توکل نزدیک پاساژ علی الدین خازن زردرنگ بزرگ که در پشت برد پنکه قرار دارد خریدم . ( البته رزن آن خازن زرد نبود ولی مشخصاتش یکی بود ) و خازن را تعویض کردم و کشل حل شد. ممنون :smile:
سلام، جالبه..دقیقاً همین مشکل با همون عکس العمل ها که گفتین دیشب برای من پیش اومد همون خازنو عوض کردم مشکل حل شد..با این تفاوت که مدل پنکه DWS-2700 بود و این خازن رو از قبل داشتم که بزرگتر از اندازه خازن قبلیش و به رنگ توسی بود(1 میکروفاراد 250 ولت)

اینم عکسش:

پیوست‌ها

• 94.4 کیلوبایت بازدیدها: 232
آخرین ویرایش:

رادیان

کاربر
2020-07-03
6
1
دقیقا برای من هم همچین مشکلی پیش اومد. و ریموت و دکمه‌ها کار نمیکردن با تعویض همین خازن که تو همین سایت خونده بودم مشکل حل شد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
بالا