آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل پاور کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

safirco

کاربر
2010-04-26
3
4
با سلام این ایراد به چند علت پیش می یاد یکی اتصالی در دیودهای خروجی و یا ترانزیستورهای قسمت 220 پاور . اگه میشه دل پاور رو اعلام کنید تا من قطعه رو به شما نشون بدم

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
دوست من سیم خاکستری است ولی من تاحالا تو این صدها پاوری که تعمیر کردم قعطی این سیمو ندیدم
برکت خداوند با شما باد

safirco

کاربر
2010-04-26
3
4
جواب پست شماره 375 :
با سلام خدمت دوست عزیز این ایراد معمولا به علت باد کردگی و یا تغییر مقدار خازنهای ورودی که معمولا 200 ولت هستند و یا خرابی خازنهای خروجی که مقدارشون 1000 یا 2200 میکرو 16 ولت هست پیش میاد البته بعضی از مواقع به ندرت از خازن 470 - 16 ولت هم میتونه باشه . اگه اونا سالم بود خازن 1000- 16 یا 10 ولت تو قسمت فید بک رو عوض کن

آخرین ویرایش:

monic2010

کاربر
2010-05-19
1
2
سلام دوستان.من يك مشكل عجيب دارم؟
من يك سيستم با پاور گرين 580b و مادربرد asus commando و 2 تا 1 گيگ رم به صورت دوال و cpu e6550 هستم.من 2.5 ساله سيتم را دارم و مشكلي نداشتم.تا اينكه ديروز وقتي خواستم سيستم را روشن كنم نشد و در كيس را باز كردم ولي ال اي دي هاي مادر روشن بود و برق داشت و من دكمه دستي روشن كردن سيستم در روي كيس را زدم وسييتم روشن شد ولي بعد از چند دقيقه هي صفحه ابي مياد و ريست ميشه ولي چون سيستم و پاور گرم شده ديگه اگه خاموش كنم و بلافاصله روشن كنم يسستم روشن ميشه با دكمه پاور كيس.من به داخل setup رفتم ودر قسمت ولتاژ ديدم كه nb vcore & ddr voltag & ddr termination voltag نوسان داره و هي بالا پايين ميشه؟من يكي از رم ها را در اوردم وايندفه سيستم ديگه ريست نميشه و لي هنوز ولتاژ هاي فوق نوسان داره واگه نيم ساعت صبر كنم تا سيستم و پاور خنك بشه دوباره سيستم با دكمه پاور كيس روشن نميشه و lcd ديباگر مادربرد كم نور و پر نور ميشه مثل نوسان ولتاژ و بايد از داخل روشن كنم.
من با يك پاور ديگه چك كردم وسيستم به خوبي روشن ميشه و ديگه نوسان ولتاژ هاي فوق را در setup ندارم؟
حال به نظر شما دوستان پاورم چه مشكلي پيدا كرده وبايد چه كار كنم؟واگر تعمير كنم به خوبي گذشته كار ميكنه؟

آشنا

کاربر
2009-02-16
70
145
با سلام
پاور 500w next دارم که وقتی به مین می زنم چرا غ led روی مین خاموش و روشن می شود
و فن یک دور می زند و دوباره خاموش و دوباره یک دور دیگر می زند اما بیرون از مین امتحان کردم روشن می شد و ولت سیم سبز 78/4 می باشد با پاور دیگری مین برد هم امتحان کردم مشکلی نداشت از نظر سوکتهای اتصال به مین هم موردی نداشت

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
پاور 500w next دارم که وقتی به مین می زنم چرا غ led روی مین خاموش و روشن می شود
و فن یک دور می زند و دوباره خاموش و دوباره یک دور دیگر می زند اما بیرون از مین امتحان کردم روشن می شد و ولت سیم سبز 78/4 می باشد با پاور دیگری مین برد هم امتحان کردم مشکلی نداشت از نظر سوکتهای اتصال به مین هم موردی نداشت

با سلام
دوست من خازنهای خروجی رو چک کن
برکت خداوند با شما باد

Navid.

کاربر
2010-05-25
4
6
با سلام خدمت دوستان
من مدت یک سالی که یک پاور گرین 535a دارم ومشکلی هم باهاش نداشتم تا چند روز قبل که متوجه شدم صدای فن پاور یکباره زیاد و کم میشه ، مقداری رو دور بالا کار میکنه بعد یکدفعه صداش آروم میشه بعد مقداری رو دور آرام کار میکنه و بعد دوباره تند میشه.
لطفا اساتید محترم راهنمایی کنید که مشکل از چیست؟

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من نوید
پاور گرین بر روی هیت دوم اصولا دماسنج کوچیکی میزاره که وصله به فن.وقتی حرارت بیش از اندازه بالا میره دور فن تغییر میکنه تا بتونه داخل مدارو خنک کنه.داخل پاورتو با بولور بادگیری کن.
برکت خداوند با تو باد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا