آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکل هارد SEAGATE

imanreza

کاربر
2011-04-19
12
3
ببخشید شرمنده من تازه کارم ،من همون ای سی SMDزیر ای سی بزرگه رو اتصال کوتاه دادم درست نشد ببخشید منظورتون از اینکه گفتین با پارتیشن مجیک یوز کنم یعنی چی؟ هارد رو روی سیستم دیگه امتحان کردم جواب نداد

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
بهتر بود هارد رو به صورت هارد دوم به سیستم دیگه وصل می کردین
بعد با استفاده از نرم افزار HDD sentinel یه تست می گرفتین
بعد به دنبال موارد دیگه می رفتین
دوستی هم در قسمت تجربیات تعمیر هارد ذکر کرده بود که با آپدیت firmware مشکلش رفع شده بود

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
ببخشید شرمنده من تازه کارم ،من همون ای سی SMDزیر ای سی بزرگه رو اتصال کوتاه دادم درست نشد ببخشید منظورتون از اینکه گفتین با پارتیشن مجیک یوز کنم یعنی چی؟ هارد رو روی سیستم دیگه امتحان کردم جواب نداد

ترجمه فارسی از پارتیشن مجیک یوز کن می شه ،از پارتیشن مجیک استفاده کن .دیود SMD رو شورت کنید نه آی سی SMD
جسارتا زبان فارسی به این شیوایی داریم ،نمی دونم چرا بعضی دوستان کم لطفی می کنند .

آخرین ویرایش:

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز یوز بمعنای استفاده کردنه و دیود اس ام دی مشخصه مشکی رنگ یه طرفش یه خط روشن داره جناب استاد
cybernova عذر میخوام بنده به علت تدریس عادت شده بابت ترنسلیشنتون سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: تاج

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام دوست عزیز در این حالت رو هاردهای سگیت الالخصوص سگیت یه تجربه یه دیود اس ام دی هست دقیقا زیر بزرگترین ای سیه در حالتی که ولتاژ قطع باشه دو سرشو بمدت بیست ثانیه شورت یا اتصال کوتاه کن بکاپ بد سکتوراتو روی دیفالت فکتوری ناپدید میشه و بعد حتما با پارتیشن مجیک f diskو سپس درایواتو کریت کن موفق باشید .
امکانش هست بیشتر توضیح بدین

imanreza

کاربر
2011-04-19
12
3
این راه جواب نداد هارد پسورد داره برداشته نشد تست کردم نشد راهی دیگه وجود داره برای برداشتن پسورد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
از سی دی بوت هایرن استفاده کنید .در حالت مینی ویندوز ،چند تا نرم افزار برای حذف پسورد وجود داره .
موفق باشید .

imanreza

کاربر
2011-04-19
12
3
کسی نیس بگه این هارد رو من باید چیکار کنم سالمه فقط پسورد داره نمیشه پارتیشن بسازم ؟

بالا