آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نصب ویندوز

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
به نام تک دوست
سلام
دوست عزیز شما باید بوت ریدر سیستم رو روی هارد بذارید
موقع روشن شدن سیستم کلید های F12 و یا F11 رو بزنید و بوت ریدر روی هارد دیسک بگذارید و یا اینکه به تنظمیات بایوس برید و تنظمیات بوت را روی هارد بگذارید
به احتمال خیلی زیاد جواب میده

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
با نرم افزازacronice و سی دی بوت سیستم رابالا بیار و هارد را بررسی کن با این کار میتونی از هارد بکاپ بگیری و پارتیشنها را فرمت کنی

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
مجددا شرمنده ام اما من بوت رو از بایوس رو هارد که گذاشتم اون خطا رو داد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
خب دوست عزیز
من به شما یه کاره دیگه ای پیشنهاد میکنم که حتما جواب میده
اطلاعاتتون رو بریزید سره یه هارد دیگه و هاردتون را با برنامه Level Format Tool 4 فرمت بکنید
برنامه Level Format Tool 4 تحت ویندوز کار میکنه و بعد از فرمت کردن تمام اطلاعاتتون پاک میشه و دیگه ریکاوری هم نمیشه و همچنین هارد به فرمت کارخانه برمیگرده
سپس اگه ویندوز سرویس پک 2 داشتی هاردت رو پارتیشن بندی کن و بعد از اتمام پارتیشن بندی هر ویندوزی رو که خواستی نصب کن
حالا اگه باز جواب نگرفتی کارهای زیر رو هم تست بکن
1-بایوس رو خالی بکن ( باطری رو در بیار )
2-احتمال داره شما دو تا رم داشته باشی که یکی از اون رو در بیار و عملیات رو ادامه بده
3-اگه یه دونه رم داری جاش رو عوض بکن و عملیات رو ادامه بده
4-رم کامپیوتر رو عوض کن و با یه رم دیگه تست کن
5- هاردت رو با برنامه HDD Regnator تست کن که اگه بد سکتور داشته باشه رفع میکنه
لینک دانلود برنامه Level Format Tool 4
[hide]
http://soft98.ir/software/tools/3018-hdd-low-level-formatter.html
[/hide]
لینک دانلود برنامه HDD Regnator ( این برنامه تو بوت کار میکنه و بعد از دانلود اون رو با کلون سی دی و یا نرو رایت بکنید )
از نسخه تحت ویندوز این برنامه به هیچ وجه استفاده نکنید )
[hide]
http://www.filecrop.com/hdd-regenerator-.iso.html
[/hide]
دوست عزیز
اگر در هر مرحله سوالی داشتید حتما بپرسید

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام ممنون از شما که جواب میدید
به یه مشکل جدید برخوردم هارد رو با خود نرم افزار ویندوز بد سکتورگیری گرفتم ریستارت که کردم روی صفحه مشکی که مشخصات سخت افزاری سیستم رو نشون میده مشخصات سخت افزاری هارد رو نشون میده رو همون صفحه قفل میکنه حتی وارد بایوس هم نمیشه صفحه کلید قفل نمیشه اما نه وارد بایوش میشه نه با یه هارد جدید که وصل میکنم سیستم بالا می یاد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام
مجددا شرمنده ام اما من بوت رو از بایوس رو هارد که گذاشتم اون خطا رو داد
با سلام خدمت دوستان من چند روز پیش یک سیستم برام آوردند دقیقا همین مشکل را داشت ولی بعد از error loading operating systemپسورد می خواست که بادادن چندتا از پسوردها که به ذهن مشتری می رسید باز شد وبعد کار روی آن معلوم شد ندانسته نرم افزاری نصب کرده روی هارد پسورد ایمیلش را گذاشته بو ولی نرم افزارش یادم نیست چی بود از شما پسورد می خواد یانه؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام ممنون از شما که جواب میدید
به یه مشکل جدید برخوردم هارد رو با خود نرم افزار ویندوز بد سکتورگیری گرفتم ریستارت که کردم روی صفحه مشکی که مشخصات سخت افزاری سیستم رو نشون میده مشخصات سخت افزاری هارد رو نشون میده رو همون صفحه قفل میکنه حتی وارد بایوس هم نمیشه صفحه کلید قفل نمیشه اما نه وارد بایوش میشه نه با یه هارد جدید که وصل میکنم سیستم بالا می یاد
یکبار کلییر سی موس کن ویا بایوس را پراگ کن وهارد رو حتما بانرم افزارهای هایرنز بوت بدسکتورگیری کن ببین چیپش داغ می کنه یانه چون این مدل ازهاردها را زیاددیدم که چیپ اصلیمشکل داره یا بدسکتورهای زیاد روی چیپ تاثیر گذاشتن یا سیلندر روخراب کردن با دستگاه پی سی 3000 هزاربدسکتورگیرکن اگه جواب ندادسیلندر یت همان htc مشکل داره وبه صرفه تعمیر نیست البته اگر اطلاعات مهمی نداری موفق باشید یا علی

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
مشکل یا از هارد دیسک می باشد با از کارت گرافیک دوست عزیز درایو c را remove کنید دوباره بسازید - رفع نشد گرافیک می باشد

بالا