آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل لباسشویی سامسونگ J1466S

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
493
301
برد من شبیه همین برد هست فقط در چند دقیقه ابتدای کار همین مشکل رو دارم بعد که گرم میشه دیگه مشکلی ندارم و شستشو کامل انجام میشه
قبلا هم همین خرابی رو داشتم تعمیرگاه فقط یکی از مقاومت های سفید رنگ 62 هزارم اهمی ها رو عوض کرده ظاهرا
ممکنه که بازم مشکل از همون باشه ؟ اینکه گرم میشه مشکل حل میشه میتونه علامتی باشه برای این
ضمن اینکه این مقاومت ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟
با سلام دوست عزیز اکثرا خازنها بعد از گرم شدن ظرفیتشون بالا میره و در مدار درست عمل میکنن اگر سه تا خازن که کنار ای سیigbTهستند را تعویض کنی درست میشه و در بعضی مواقع هم خازن بزرگ که بعد از دیود پل قرار دارد را تعویض کنی میتونه بهتر عمل کنه ۲ مورد داشتم که ایراد درست نچرخیدن موتور از خازن بزرگ بود موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

ofog2000

کاربر
2010-11-12
7
0
با سلام دوست عزیز اکثرا خازنها بعد از گرم شدن ظرفیتشون بالا میره و در مدار درست عمل میکنن اگر سه تا خازن که کنار ای سیigbTهستند را تعویض کنی درست میشه و در بعضی مواقع هم خازن بزرگ که بعد از دیود پل قرار دارد را تعویض کنی میتونه بهتر عمل کنه ۲ مورد داشتم که ایراد درست نچرخیدن موتور از خازن بزرگ بود موفق باشید
دقیقا زیر ipm جایی که هیچ قطعه ای وجود نداره رو گرم میکنم با هیتر نوک تیز مشکل حل میشه و وقتی سرد میکنم ضربه میزنه
ظاهرا خود ipm مشکل داره

بالا