آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل عجیب در پاور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
دوست عزیز یک مقاومت کم اهم اطراف هیت سینگ اول است لطفا ان را بدون تست تعویض نمایید تقربیا از (هفتادو پنج صدم اهم شروع می شود تا 2.2 اهم)

reza_wvee

کاربر
2008-12-23
53
188
به نام خدا
دوست عزیز یک مقاومت کم اهم اطراف هیت سینگ اول است لطفا ان را بدون تست تعویض نمایید تقربیا از (هفتادو پنج صدم اهم شروع می شود تا 2.2 اهم)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی به روی چشم به محض تعویض نتیجه رو اعلام میکنم

سپاس

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
سلام آقا رضای گل
شما یه پست دیگه هم با این مضمون زده بودید: [h=2]مشکل در روشن شدن پاور[/h]
الان مشکل اون یکی پاور حل شده یا نه؟
به نظر من اگه تونسته باشی مشکلشو حل کرده باشی مشکل این یکی پاورم میتونی حل و فصلش کنی؟

reza_wvee

کاربر
2008-12-23
53
188
با سلام من این مشکل زیاد داشتم که با تعویض خازنها وردی مشکل حل شد است

ما که تعویض کردیم مشکل حل نشد؟

سلام آقا رضای گل
شما یه پست دیگه هم با این مضمون زده بودید: مشکل در روشن شدن پاور
الان مشکل اون یکی پاور حل شده یا نه؟
به نظر من اگه تونسته باشی مشکلشو حل کرده باشی مشکل این یکی پاورم میتونی حل و فصلش کنی؟

بله دوست عزیز متاسفانه مشکل اون پاور هم حل نشد برد 5050 قطعات تعویض شدن نتیجه نگرفتیم :27000000:

آخرین ویرایش:

reza_wvee

کاربر
2008-12-23
53
188
با تعویض مقامتهای کم اهم کنار هیت سینگ اول هم مشکل برطرف نشد دوستان کلا تمام مقاومتهای کنار هیت سینگ اول چه مقاومتهای تابع ولتاژ و مقاوتهای کم اهم همچنان مشکل باقیست و نکته جالب با چند بار قطع و وصل کردن ولتاژ 220 مشکل برطرف میشه و هر بار لامپ رو قطع و وصل میکنم دیگه خاموش نمیشه تا وقتی که پاور رو به مدت 1 دقیقه خاموش کنی و دوباره روشن بشه باز همین مشکلو داره؟؟/؟؟؟

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
نوشته اصلی توسط reza_wvee
درود دوست عزیز ترمیستور هم تعویض شده ولی نتیجه نداد ترانسی که معرفی کردین e25 پایهاش با تستر به هم راه میدن و عدد صفر رو نشون میده راهی هست برای تست دقیقترش شاید زیر ولتاژ 220 به مشکل میخوره؟

با سلام، اگر دقت در مدارات قدیم و جدید پاور داشته باشیم در مدارات قدیم ترانس E25 وجود داشت ولی در نسلهای بعدی آن ترانس حذف شده و بجای آن از دو سیم ارتباطی استفاده شده است بنظر من آن ترانس را حذف کن و با دو تکه سیم جای پایه های آن را به طبقه بعدی ارتباط بده موفق باشید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا