آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل سخت افزاری

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
سلام خدمت مهندس
اقا اون لپ تاپ بود که هی هنگ میکرد بازم رم عوض کردیم بازم همونه هدسنگ رو بازم باز کردم خمیر زدم جوابی نگرفتم من فیلم میزارم تصویر ثابت هستش اما فیلم داره پخش میشه به نظرت نمی تونه از گرافیک باشه اقای مهندی باتشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام
مدل لپ تاپم اینه : Model : A42J Version : K42JP ASUS
لپ تاپم بعد از 6 ماه که کار کرد، یه مدت که می خواستم روشنش کنم روشن نمی شد یعنی وقتی دکمه پاورشو میزدم فقط فنش بعد از 30 ثانیه شروع می کرد به کار کردن اما سیستم بالا نمیومد. یعنی ال سی دی و چراغ هارد خاموش بود. بعضی وقتا این حالتی می شد و بعضی وقتا هم سیستم روشن می شد و بالا میومد! این روند ادامه پیدا کرد و لپ تاپم همون حالتی که گفتم موند و دیگه بالا نیومد.
تا اینکه دادم گارانتی و مادربردشو عوض کردن. به مدت 2 هفته لپ تاپم درست بود اما الان بازم همون طوری شده :frown:
آیا کسی همچین مشکلی داشته ؟
لطفا کمکم کنید
ممنون
با درود خدمت شما
دوست عزیز از آنجایی که شما میگویید سیستم به صورت رندوم بالا میاد یعنی بگیر نگیر داره
احتمال اینکه قطعه ای شل یا درگیر نباشه بسیاره . به نظر بنده اگر بتوانید لپ تاپ را باز کنید و یک سرویس انجام دهید حل میشود البته اگر تا الان لپ تاپ باز نکردید اصلا آن را باز نکنید و بدهید به متخصص تا این کار را برایتان انجام دهد
البته تعجب میکنم برای این مشکل شرکت مادربرد را عوض کرده !!!...
بدرود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kurosh90

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام خدمت مهندس
اقا اون لپ تاپ بود که هی هنگ میکرد بازم رم عوض کردیم بازم همونه هدسنگ رو بازم باز کردم خمیر زدم جوابی نگرفتم من فیلم میزارم تصویر ثابت هستش اما فیلم داره پخش میشه به نظرت نمی تونه از گرافیک باشه اقای مهندی باتشکر

با درود مجدد خدمت شما
دوست من احتمال هر مشکلی میرود برای مثال همین مشکل فیلم که گفتید یک بار برای بنده پیش اومد که با بررسی متوجه شدم مشکل از ویندوز است !
یک مسئله دیگر اینکه شاید اون رمی که روی دستگاه گذاشتید مچ نبوده و باس اون همخونی نداشته
شما یک مقداری با حوصله مجددا بررسی کنید مطمئن هستم ردیف میکنید
بدرود

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با سلام خدمت مهندس عزیز
اقا این رم لب تاب رو روی لب تابی دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت تازه از رم همون لب تاب بهتر کار میکنه
حالا کاری که من روی این لپ تاپ انجام دادم شامل
1-تعویض هارد 2-تعویض رم 3-سرویس فن وخمیر زدن
اما بازم هنگ میکنه بعضی وقتا تا روشن میکنی فن داره میچرخه اما سیستم بالا نمیاد دوباره باید از برق بکشی تا بالا بیاد
ولی بازم ناگفته نماند که یکی از پیچ های که هد سینگ و روی مارد برد میگیره بریده شده داخل نگهدارنده هدسینگ اما هد سینگ محکم بسته شده و فاصله نداره

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
ببخشید یادم رفت بگم cpu رو هم عوض کردم جواب نگرفتم

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
سلام دوست عزیز
شما یه زحمتی بکشین و اسلات رمتون رو با محلول تینر و مسواک و خود رمتون رو با تینر و یه دستمال تمیز کنین.البته به صورتی که به اسلاتتون اسیبی نرسه. امیدوارم مشکلتون حل بشه.

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
دوست عزیز باسپاس
من این کار رو همون اول انجام دادم

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
اقای مهندس من احساس میکنم جای رم خراب شده توی هر دو اسلاد چی میشه کرد
یه مقداری گشاد شده جای رم ایا راهی هست که درست بشه؟
:busted_red:

بالا