آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل روشن نشدن مادربرذ msi ms-7108

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
دوست گرامی فت ها را باید خارج از برد تست کنید مگر اینکه سوختگی ظاهری داشته باشد

کل فت های اون منطقه رو در اوردم بیرون با اموزش های دوست خوبم enzomartini تست کردم به هیچ عنوان مشکل نداشتن

ازون بابت مطمئنم که تمتم کارهایی که شما اساتید گفتید رو درست انجام دادم ....حالا باید چیکارکنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دویت عزیز همون فتی که گفتین را در بیارین و با وصل کردن 4 پیم ببین استارت میخوره یا نه؟اگه فقط مشکل همون بود استارت میخور و با کد00 مواجه میشوید با تعویضش مشکب مرتفع میگرد وگرنه خازن ها را هم تست یوق بگیرید و و پایه های آن را با سشوار قبلع آندود کنید ببینید تغییر در دیباگر و مادربرد ایجاد میشود؟(هرچندخازن ها برون از مادربرد و فقط با خازن سنج تست شود نتیجه تضمین تری خواهین گرفت) ./.نتیچه رو اعلام کنین./.

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
دویت عزیز همون فتی که گفتین را در بیارین و با وصل کردن 4 پیم ببین استارت میخوره یا نه؟اگه فقط مشکل همون بود استارت میخور و با کد00 مواجه میشوید با تعویضش مشکب مرتفع میگرد وگرنه خازن ها را هم تست یوق بگیرید و و پایه های آن را با سشوار قبلع آندود کنید ببینید تغییر در دیباگر و مادربرد ایجاد میشود؟(هرچندخازن ها برون از مادربرد و فقط با خازن سنج تست شود نتیجه تضمین تری خواهین گرفت) ./.نتیچه رو اعلام کنین./.

مهندس ممنون از راهنماییتون...
هیچ کدوم از فت ها مشکل ندارن به هیچ وجه .......اصلا روشن نمیشه که کد بده

برای تست خازن چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:
  • Like

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
دوست گرامی کاملا مشخص هست همون قسمت تغذیه cpu مشکل و اتصال داره مادربردت باید با دقت اون قسمت رو بررسی کنی .

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
دوست گرامی کاملا مشخص هست همون قسمت تغذیه cpu مشکل و اتصال داره مادربردت باید با دقت اون قسمت رو بررسی کنی .

ببینید دقیقا مو به مو فرمایشات شمارو دنبال کردم ....ولی جوابی نگرفتم هیچ کدام از فت ها مشکل نداره ....صدبار تا حالا تست کردمشون....

• Like

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
بنا به گفته خودتون که تک تک فت ها را بیرون از مدار چک کردین و سالمه شما خازن ها را هم خارج از برد تک تک تستی کنین با خازن سنج./.اینها را دقیق تست کن تا به مشکل نزدیکترشویم

بالا