آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: مشکل در کولر گازی 12000 جنرال

ghaffariafra

کاربر
2008-10-12
2
2
سلام من یه کولر گازی 12000 جنرال دارم امسال خریدمش 1 هفته میشه که یه مشکلی پیدا کرده و مشکلش اینه از ساعت 12.5 ، 1 ظهر به بعد کولرو که روشن میکنم به مدت یکی دو دقیقه کولر کار میکنه باد خنک هم میده بعد کمپرسور خاموش میشه و باد گرم میده بعد 4 ، 5 دقیقه اتومات میکنه کمپرسور روشن میشه ایندفه بعد از 20 ثانیه کمپرسور دوباره خاموش میشه این روند تا ساعت 7.5 ، 8 شب ادامه داره بعد اون درست میشه و عادی کار میکنه تا فردا ظهر که دوباره اینطوری میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاس و چطوری میشه درستش کرد

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام این عملی که انجام میشه بهش اورلود کمپرسور میگن .یونیت بالا رو سایبون حتما براش بزار .جهت باد رو باید با جهت باد ایجاد شده توسط فن در یک جهت باشه .برق رو چک کن افت ولتاژ نداشته باشی

ahmad hasany

کاربر
2014-07-03
2
0
سلام کولر جنرال 24000 رم امسال رو هر دمای که بزارمش کمپرسور و فنش پنج دقیقه کار میکنه سه دقیقه خاموش میشه رو توربو هم که باید یک ساعت کار کنه همین جوریه کسی میتونه راهنمایی کنه مشکلش چیه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام کولر جنرال 24000 رم امسال رو هر دمای که بزارمش کمپرسور و فنش پنج دقیقه کار میکنه سه دقیقه خاموش میشه رو توربو هم که باید یک ساعت کار کنه همین جوریه کسی میتونه راهنمایی کنه مشکلش چیه

سنسور لوله اواپراتور رو عوض کن
اگر هم درست نشد احتمال قوی خازن فن کندانسر ایراد داره

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام ببخشید تعمیرکارین یا استفاده کننده .منتظرم

ahmad hasany

کاربر
2014-07-03
2
0
مصرف کننده، کسی نبود مشکل کولر جنرال ۲۴۰۰۰ منو تشخیص بده؟

12345678900

کاربر
2010-02-03
1
0
سلام دوستای عزیزم من یک کولر گازی خریدم حدود 2 ماه، یک مشکل داره که از پنل داخلی آب چکه میکنه، تمام لوله تخلیش هم چک کردم نه شل از لوله آب نمیچکه از پشت که نگاه می کنم یک راه آب میریزه و از پشت جمع میشه بعد میریزه پایین، به نظر شما چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام دوستای عزیزم من یک کولر گازی خریدم حدود 2 ماه، یک مشکل داره که از پنل داخلی آب چکه میکنه، تمام لوله تخلیش هم چک کردم نه شل از لوله آب نمیچکه از پشت که نگاه می کنم یک راه آب میریزه و از پشت جمع میشه بعد میریزه پایین، به نظر شما چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون آب برحسب سقل خودش میاد بیرون و هیچ پمپاژی صورت نمیگیره پس باید تمام موانع رو از بین ببری
من توی چند مورد دیدم که شیلنگ خروجی رو توی یه ظرف میزارن که این هم دلیل بر عدم تخلیه آب از طریق شیلنگ درین میشه

بالا