آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در کولر گازی اوجنرال 18000 پنجره ایی

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,778
با اهم متر کمپرسور رو چک کردم رو هیچکدوم از پین ها اهم متر عکس العملی نشون نمیده متاسفانه..

از راهنمایی های شما نهایت تشکر را دارم

سلام
این دیگه از اون حرف هاست که مقاومت بینهایت اهمی ، فیوز 25 آمپری رو
میپرونه

عزیزم واضح تر بفرمایید پروب اهم متر را به کجا متصل کردید که متاسف شده اید
اگر ادعای شما درست باشه همین الان خودمو میکشم که الکی اینهمه خاک خوردم و گل بازی هم یاد نگرفتم

سپاس

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,778
سلام مجدد

دوباره مطالعه پست قبل من یادت نره
چون موضوع اخلاقی و مطلب مجزایی است لذا بمنظور کاهش حجم پست فنی این پست را مطرح کردم

عزیزم شما خیلی از انرژی منفی استفاده مکنی و تردید ندارم که خودتو بد شانس میدونی و همیشه همینطور هم میشه

انسان اشرف مخلوقاته و با قدرت ذهن میتونه کارهای بزرگ و باورنکردنی انجام بده
مرتاضی که یک هفته زیر خاک میخوابه و زنده میمونه از همین قدرت استفاده میکنه
مرتاضی که از راه دور با حرکت دست قطار را متوقف میکنه همینه

همه ما کم و بیش این قدرت ها را داریم ولی بلد نیستیم استفاده کنیم
و مرتاض ها با ریاضت این قدرت را تقویت میکنند و با جادو و چشم بندی و حقه بازی فرق داره و کاملا واقعی است

یک آزمایش ساده قدرت ذهن
امشب زمان خوابیدن کف دو دست خود را روی زمین بگذارید و 3 بار بگویید

ای ضمیر ناخود آگاه من : منو راس ساعت X بی
دار کن
( باید بجای
X ساعت دلخواهتان را بگویید)
نتیجه را در همین تاپیک اعلام کن ( البته مثل کمپرسور کار خودتو نکنی و لااقل دو جمله قرمز را بدقت بخون و عمل کن )

حتی افرادی که خواب بسیار سنگینی دارند و با توپ و تانک و با پتک هم بسختی بیدار میشوند با استفاده از قدرت ذهن بروش فوق دقیقا راس ساعت دلخواه بیدار میشوند ( بدون کمترین خطا )

لذا بهتره اینقدر این جمله را استفاده نکنید که " کمپرسور سوخته ، درسته ؟ "
شما مدام از این جمله استفاده کردی
حتی این جمله هم صحیح نیست که بفرمایید " آیا کمپرسور نسوخته ؟ "

بهترین سوال که انرژی مثبت داره اینه ( آیا کمپرسور سالمه ؟ )

معنا و مفهوم هر سه جمله یکی است ولی جمله آخر دارای انرژی مثبته و افراد خوش شانس از آن استفاده میکنن و حوادث بد را هم با کلمات مثبت و خوش نقش بیان میکنند

شما هم از انرژی مثبت ذهن خود استفاده کنید و در مواجهه با بدترین بیماری مدام بگویید "دارم بهتر میشم " خیلی بهتر شدم و ...
اگه پس از چند روز سلامتی حاصل نشد اونوقت برو از اشتباهات و عوارض نسخه پزشک استفاده کن

آزمایش 2 :
به دوست خود بگویید چرا رنگت پریده چرا به این روز افتادی
اگه نقش خوبی بازی کنید ( خصوصا با همدستی چند نفر دیگه ) دوستتون انرژی منفی را علیه خودش فعال میکنه و روی بیماری خودش متمرکز میشه و درجا رنگش میپره و بعد ببین واقعا چطور مریض میشه

لذا با این انرژی که مدام برای کمپرسور میفرستید باید سگ جون باشه که تا حالا سالم مونده باشه

هر وقت با بدترین حوادث هم مواجه شدید به خودتون بگویید خدایا شکرت چه نعمتی میخواهی همراه با این حادثه برام بفرستی

حضرت مولوی میفرمایند
شکر حق را کان دعا مردود شد
من زیان پنداشتم خود سود بد

بس دعاها کان زیانست و هلاک
وز کرم می نشنود یزدان پاک

یعنی گاهی با عقل سفیه خودمون دعاهایی میکنیم که خوشبخت بشیم ولی بعدا میفهمیم اگه خدا مستجاب میکرد نابود میشدیم و خدا رحم کرده که آن دعا را مستجاب نکرده

پس در حد بضاعت عقلی خودم باید تلاش کنم و هر اتفاقی افتاد باید بگم خدایا شکر که قطعا حکمت و نعمت و خیر عظیمی در این حادثه هست
و بعدا میبینی همین هم شد

سپاس

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
همکار گرامی دوست عزیز مان استاد غزال همه گفتنی ها را با حوصله فرمودند طبق تجربه ما یا انتقال جریان بر اثر طول وضخامت سیم ضعیف است یا خازن استارت موتور مورد دارد ویا خود موتور یا مشکل سوختن سیم پیچ ویا خرابی وقفل کردن قسمت مکانیکی دارد که خرابی موتور به ندرت وکمتر اتفاق میافتد موردی داشتم در ال جی که سه فیش سر موتور شل واتصالات کامل نبوده وبه فن میرفتشما مو به مو دستورات استاد غزال را عملی ونتیجه را اعلام کنید

lampard58

کاربر vip
کاربر
2013-04-06
29
158
نیکشهر(اسپکه)
سلام
این دیگه از اون حرف هاست که مقاومت بینهایت اهمی ، فیوز 25 آمپری رو
میپرونه

عزیزم واضح تر بفرمایید پروب اهم متر را به کجا متصل کردید که متاسف شده اید
اگر ادعای شما درست باشه همین الان خودمو میکشم که الکی اینهمه خاک خوردم و گل بازی هم یاد نگرفتم

سپاس

:biggrins::biggrins::biggrins:
همونطور که تو پست 6 توضیح داده بودید یه سر پروپ اهم متر رو به بدنه کمپرسور (جایی که رنگ نداشته باشه) و یک سر دیگر از اهم متر رو روی همه ی پین ها گذاشتم رو هیچکدوم اهم متر عقربه اش جابجا نشد !
روی یک کمپرسور سالم تست کردم اهم متر روی بینهایت میره
با اون روش پست شماره 6 هم کمپرسور رو مستقیما وصل کردم همینکه سر سیم رو به برق زدم فیوز برق کنتور قطع کرد !!!

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,778
:biggrins::biggrins::biggrins:
همونطور که تو پست 6 توضیح داده بودید یه سر پروپ اهم متر رو به بدنه کمپرسور (جایی که رنگ نداشته باشه) و یک سر دیگر از اهم متر رو روی همه ی پین ها گذاشتم رو هیچکدوم اهم متر عقربه اش جابجا نشد !
روی یک کمپرسور سالم تست کردم اهم متر روی بینهایت میره
با اون روش پست شماره 6 هم کمپرسور رو مستقیما وصل کردم همینکه سر سیم رو به برق زدم فیوز برق کنتور قطع کرد !!!

سلام
عزیزم چرا پاسخ و گزارش شما خیلی کوتاه تر از سوالات منه

اینکه بدنه با پینها اهمی نشون نمیده و بینهایته قابل تاسف خورن نبود و احتمال سلامت کمپرسور را زیاد میکنه

حالا موارد بعدی پست 6 را انجام بده و پاسخها را بده و مفصلا گزارش کن که چکار کردی

یعنی باید پین مشترک و کمکی و اصلی را با روشی که تقدیم کردم مشخص کنید و بشکلی که عرض کردم آزمایش کنید آیا سه پین فوق را مشخص کرده اید ؟
دراینصورت مقاومت بین مشترک و کمکی و نیز بین مشترک و اصلی و نیز بین اصلی و کمکی چند اهم است.

همون فیوز 32 آمپر را استفاده کن و درحالیکه قر قر میکنه چند ضربه با چکش به اطراف کمپرسور بزن چون طبق فرمایش استاد عزیزم جناب آقای خلیلی ممکنه گریپاژ کرده و عیب مکانیکی داشته باشه و با ضربه رد کنه

اگر راه نیافتاد بیشتر از 5 ثانیه توی برق نباشه که ممکنه بسوزه

منتظر پاسخ شما هستم

آخرین ویرایش:

hardstone208

کاربر
2020-02-04
6
0
با سلام
سیم پیچ کمپرسور سوخته و اتصال کوتاه شده به خاطر همینه تا کمپرسور میاد تومدار فیوز می پره
از سایت ما هم دیدن فرمائید :
ttandis.com

Hosein299

کاربر vip
vip
کاربر
2016-09-08
3
0
44
به نوبه خودم از راهکار های اموزنده شما بینهایت سپاسگذارم.پیروز باشید

بالا