آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: مشکل در چراغ سقف206 که در حالت درب کار نمیکند

mohamad0428

کاربر vip
vip
کاربر
2006-12-13
158
590
44
لرستان -الیگودرز
اساتید محترم .چراغ سقف 206 بعلت آبخوردگی درحالت درب کار نمیکنه. هنگام قفل دربها با ریموت ماشین چراغ قرمز وسط دکمه فلاشر روی داشبورت هم چشمک نمیزنه

مدل 1389 . بی اس آی فرانسوی

ممکنه مشکل از bsi باشه؟ کولر هم کار نمیکنه. یعنی کمپرسور درگیر نمیشه. فعلا با یک رله از کولر لستفاده میکنم

ممکنه تمام این مشکلات از یک قطعه و یاbsi باشه؟

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
پاسخ : چراغ سقف206

عنوان شما اشتباه هست. باید در عنوان مشکل مشخص باشه. از عنوان شما نمیشه فهمید فروشنده این؟ خریدارین؟ مشکل لاپ دارین؟ مشکل برق دارین؟ و ....

باید در حد چند کلمه مشکلتون در عنوان مشخص باشه. عنوان صحیح به این شکل هست:
"چراغ سقف 206 بعلت آبخوردگی درحالت درب کار نمیکند"

فکر هم نمی کنم اینقدر نیاز به تغییر رنگ و سایز فونت باشه! فونت دیفالت به اندازه کافی خوانا و زیبا هست. رنگ بندی جایی استفاده میشه که بخواین چندین آموزش یا سوال و جواب را از هم تفکیک کنید.

این آموزش نحوه نوشتن عنوان صحیح را هم بخونید لطفا:

http://www.irantk.ir/irantk31762

behruozt

کاربر
2011-03-25
28
21
سلام من هم همین مشکل رو گه گاه دارم
باید bsi رو ریست کنی
فقط دقت کن که 10 بار میتونی bsi رو ریست کنی بعدش باید تعویض بشه
ریست ذسه به این صورت هست که اول تمام درب ها بسته باشند، بعد سوئیچ باز و بسته، درب راننده باز ، سوئیچ باز و بسته ، دسته راهنما و برف پاکن همزمان به سمت خودت بکش، چند ثانیه بعد بوق اصلی یه بوق میزنه که نشونه ریست bsi هست
درب رو ببندی و باز کنی باید درست شده باشه، اگر درست نشده بود مشکل از جایی دیگه است

mohamad0428

کاربر vip
vip
کاربر
2006-12-13
158
590
44
لرستان -الیگودرز
سلام من هم همین مشکل رو گه گاه دارم
باید bsi رو ریست کنی
فقط دقت کن که 10 بار میتونی bsi رو ریست کنی بعدش باید تعویض بشه
ریست ذسه به این صورت هست که اول تمام درب ها بسته باشند، بعد سوئیچ باز و بسته، درب راننده باز ، سوئیچ باز و بسته ، دسته راهنما و برف پاکن همزمان به سمت خودت بکش، چند ثانیه بعد بوق اصلی یه بوق میزنه که نشونه ریست bsi هست
درب رو ببندی و باز کنی باید درست شده باشه، اگر درست نشده بود مشکل از جایی دیگه است

دوست عزیز سپاس با ریست دستی مشکل چراغ سقف حل شد

این مشکل بر اثر نشت آب باران از زیر آنتن و اتصال کوتاه در مدار چراغ سقف206 بوجود میاد.اگه چراغ سقف رو آب بندی کنیم این مشکل بوجود نمیاد

mohamad0428

کاربر vip
vip
کاربر
2006-12-13
158
590
44
لرستان -الیگودرز
دوستان چرا با قطع و وصل شدن جریان برق اصلی bsi مشکل دوباره بر میگرده؟ در صورتی که مسیر و پراغ سقف بابت اتصالی چک شده و مشکلی نداره؟

آیا محدودیت ده مرتبه ریست دستی حقیقت داره؟ و بعدش bsi باید تعویض بشه؟

بالا