آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در ماشین لباسشویی پاناسونیک مدل N-AF60A6

dariush king

کاربر
2013-05-23
2
5
درود دوستان من یه لباسشویی پاناسونیک مدل Na-F65GS دارم 2-3 روزی هستش دچار مشکل شده،اصلا رو شستشو نمیره،استارت رو که میزنم شروع به ریختن آب میکنه ولی مستقیم از شیلنگ فاضلابش خارج میشه یعنی اصلا آب تو دیگش نمی مونه که بخواد بره رو شستشو همه دکمه هاشم زدم ولی درست نشده لطفا راهنماییم کنید .پیشاپیش سپاسگزارم

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,017
درود دوستان من یه لباسشویی پاناسونیک مدل Na-F65GS دارم 2-3 روزی هستش دچار مشکل شده،اصلا رو شستشو نمیره،استارت رو که میزنم شروع به ریختن آب میکنه ولی مستقیم از شیلنگ فاضلابش خارج میشه یعنی اصلا آب تو دیگش نمی مونه که بخواد بره رو شستشو همه دکمه هاشم زدم ولی درست نشده لطفا راهنماییم کنید .پیشاپیش سپاسگزارم
سلام
دوست عزیز یک بار پست زدید پس احتیاج به تکرار پست دوبار نمیباشد
منتطر جواب از همکاران باشید
اما من با اینکه رده کاریم لباسشویی نیست اما یکبار که لباسشویی منزلمان تقریبا همین مورد را داشت
یکی از تعمیرکاران بهم گفت که باید شلنگ تخلیه اب نباید روی کف موزاییک باشد یعنی شلنگ تخلیه باید از کف بلندتر باشد وبعد خم خورده و
تخلیه شود
احتمالا شلنگ تخلیه لباسشویی شما از جاش در امده وروی کف افتاده
اگر جواب من درست نبود منتطر راهنمایی همکاران باشید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir

ابتدا طبق گفته دوستمون شیلنگ خروجی آب رو چک کنید اگر از این قسمت نبود هیدروستات رو چک کنید و در نهایت برد فرمان رو چک کنید

بالا