آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در قسمت تغذیه دستگاه تستر TCR-T7

nccnejati

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-19
110
415
آذربایجان شرقی
با سلام خدمت اساتید محترم من یک تستر T7 دارم خروجی تغدیه 5 ولت به 3 ولت افت میکند رگلاتور 5 ولت را تعویض میکنم فرقی نمیکند وقتی رگلاتور 5 ولتی را برمیدارم ولتاژ ورودی رگلاتور 9 ولت میباشد ولی وقتی رگلاتور را نصب میکنم ولتاژ ورودی رگلاتور به 4.7 ولت کاهش پیدا میکند ودر نتیجه خروجی حدود 3 ولت میشود که بک لایت ال سی دی را روشن نمیکند مشکل از کدام قسمت یا قطعه میباشد.

پیوست‌ها

• 281.6 کیلوبایت بازدیدها: 34
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
با سلام خدمت اساتید محترم من یک تستر T7 دارم خروجی تغدیه 5 ولت به 3 ولت افت میکند رگلاتور 5 ولت را تعویض میکنم فرقی نمیکند وقتی رگلاتور 5 ولتی را برمیدارم ولتاژ ورودی رگلاتور 9 ولت میباشد ولی وقتی رگلاتور را نصب میکنم ولتاژ ورودی رگلاتور به 4.7 ولت کاهش پیدا میکند ودر نتیجه خروجی حدود 3 ولت میشود که بک لایت ال سی دی را روشن نمیکند مشکل از کدام قسمت یا قطعه میباشد.
باتری این تستر ۳.۷ ولتی هست شما میتونی از یه اداپتور ۵ ولتی فیکس استفاده کنی دیگه رگلاتورتم حذف کنی ،شما جریان کشی در مدارت داری اگر ورودی رگلاتورت افت پیدا میکنه یا رگلاتورت خرابه یا پاورت جریان بسیار کمی میده ،،اگر اماکنش هست رگلاتور را تعویض و با یه پاور دیگه تست کن.بکلایتتم وقتی ولتاژ باتری کم باشه روشن نمیشه

بالا