آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در فرمت کردن فلش ها

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
با سلام خدمت دوستان

بعضی از فلش ها هستش که با برنامه ها فرمت نمیشن ، شنیدم که میگن باید فلش رو باز کنین و پایه 1و2 آی سی حافظه رو به هم اتصال داده سپس با برنامه فرمت کرده و دوباره اتصال پایه ها رو قطع کرده تا درست بشه. آیا کسی از دوستان از این خبر داره ؟

با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
من در مورد این حرف چیزی نشنیدم . فلشهایی که کامپیوتر اونها رو میشناسه و محتویات آن را هم نشان میدهد ولی فرمت نمیشود من 99 درصد موارد رو با نرم افزارهای تعمیراتی فلش بازیابی کردم. شما مدل فلشتون چیه؟ از چه نرم افزاری برای بازیابیش استفاده کردید؟ آیا محتیات اون الآن قابل دیدن هست یا خیر؟

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
هر فلشي اومده با برنامه هايي كه دوستان در سايت گذاشتن اكثرا درست شده اما اين حرف رو دوستم بهم ميگفت نميدونم درسته يا نه؟

با تشكر

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
با سلام
يه فلش silicon power 16GB هستش كه با اكثر نرم افزارها تست كردم ويندوز خودش ميشناسه و حجمش رو نشون ميده اما فرمت نميشه و برنامه هاي فرمت نيز پيغام ميدن كه هيچ دستگاهي وصل يا دتكت نشد ؟

با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadegh88

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
خوب محتویاتش هم میتونید ببینید یا نه؟ یا فقط دیتکت میشه؟

در بعضی موارد با اینکه دیتکت هم میشه اما مشکل سخت افزاری دارن و تعمیر نمیشن. یکی دو تا نرم افزار قبلا تو سایت گذاشتم که باید دیده باشنیشون. اگر با اونها جواب نده متاسفانه راهی ندارید ولی اگر فلش محتویاتش قابل دیدن باشه باید درست بشه

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
محتويات ديده ميشه اما فرمت نميشه اون نرم افزارها كه ميگين خيلي زياده امكان داره 2 يا 3 مورد معرفي كنيد

بالا