آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در بوت NVR

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
یه نکته استاد
بعد از باز کردن tftp64 یه پیغام خطا میده
ایراد از اینجا نیست؟
به نظرم میرسه نرم افزار من ناقص نصب شده!؟

این ایراد یعنی یک نرم افزار را نصب کردید که برای TFTP است و پورت مشغول است

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
بله برنامه tftp فعال نیست ان TTTTTTTTTTTTTTTTTTT ها یعنی چیزی دانلود نمیکند

ان خطا را رفع کنید درست میشود
در ویندوز TFTP CLIENT را فعال کردید؟
ویندوز چند روی سیستم است

بله TFTP CLINET رو تیک زدم
WIN7 64X

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
اجازه بدید یکبار سیستمم رو ریست کنم و مجددا انجام بدم
نتیجه رو عرض میکنم

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
اجازه بدید با win7 32x هم امتحان کنم. یادمه سیستم ۶۴ بیتیم یه مشکل توی پورت داشت
نتیجه رو اطلاع میدم خدمتتون

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
یک ویندوز تازه نصب کنید هیچی دیگر نصب نکنید درایورها را نصب کنید بعد برنامه TFTP را نصب و اجر کنید نباید هیچ خطایی بدهد .من هم قبلا این خطا را داشتم کار نمیکرد .خطا در اجرای برنامه ندهد مشکل رفع میشود
بهترین روش و به جز این روش هیچ روشی ندارد این پست باعث شد خیلها یاد بگیرن که چطور باید هاک را ریکاوری کرد

موفق باشید

آخرین ویرایش:

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
یک ویندوز تازه نصب کنید هیچی دیگر نصب نکنید درایورها را نصب کنید بعد برنامه TFTP را نصب و اجر کنید نباید هیچ خطایی بدهد .من هم قبلا این خطا را داشتم کار نمیکرد .خطا در اجرای برنامه ندهد مشکل رفع میشود
بهترین روش و به جز این روش هیچ روشی ندارد این پست باعث شد خیلها یاد بگیرن که چطور باید هاک را ریکاوری کرد

موفق باشید

سلام مجدد
قابل توجه شما وقتی دستگاه بوت می شود به راحتی می توان با USB Flash بدون هیچ دردسری دستگاه را ریکاوری کرد ، چون شما کار نکردید برای همین هست که می فرمائید غیر ممکن هست .
بنده تمامی دستگاه ها رو با این روش انجام می دم ولی همان آموزش فوق کفایت می کند درسته راه پیچ و خمی را انتخاب کردید اما نتیجه نهایی همان هست .

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
اجازه بدید با win7 32x هم امتحان کنم. یادمه سیستم ۶۴ بیتیم یه مشکل توی پورت داشت
نتیجه رو اطلاع میدم خدمتتون

نیازی به تعویض ویندوز نیست ، اگر تعویض نکردید خبر بدید که مراحل رفع این خطا را بگویم .

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349

موفق باشید

این طبیعی هست که نمی تونم Ip ان‌وی‌آر 192.0.0.64 رو پینگ کنم؟
حتی روی نرم‌افزار wireshark هم نمی‌تونم ipدستگاه nvr رو ببینم.

بالا