آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل داغ نشدن پکیج ایران رادیاتور L24FF در کم فشاری آب

Alnaz

کاربر
2010-03-25
14
19
با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید بزرگوار
پکیج ایران رایاتور L 24 FF در افت فشار کم آب مصرفی کار نمیکند . بطوریکه برای گرم شدن آب باید بغیر از شیر دوش حمام ، شیر دیگری نیز همزمان با آن باز کرد تا آب گرم شود ! لازم بذکر است که مبدل هم رسوبزدایی شده است و منبع انبساط هوا هم شارژ بوده و مشکلی ندارد .
از همراهی و راهنمایی شما عزیزان بسیار سپاسگزارم .

mostsfa611

کاربر vip
کاربر
2010-05-21
21
17
پکیج ایران رایاتور L 24 FF در افت فشار کم آب مصرفی کار نمیکند . بطوریکه برای گرم شدن آب باید بغیر از شیر دوش حمام ، شیر دیگری نیز همزمان با آن باز کرد تا آب گرم شود ! لازم بذکر است که مبدل هم رسوبزدایی شده است و منبع انبساط هوا هم شارژ بوده و مشکلی ندارد .
سلام اگر منظورتون ورودی افت فشار کم آب مصرفی هستش که ایراد مربوط به فلوسییچ آب میشه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
غالبا فشار آب مربوط به جرم گرفتن رابط ها میشه
مبدل اولیه ، مبدل ثانویه آیا هر دو را رسوب گیری کردید؟
لوله های رابط لوله مسی و رابط های ورودی آب
حتی واشرها را هم بررسی کنید
اگر در ورودی صافی وحود داره بررسی کنید

Alnaz

کاربر
2010-03-25
14
19
سلام اگر منظورتون ورودی افت فشار کم آب مصرفی هستش که ایراد مربوط به فلوسییچ آب میشه
ممنونم از راهنمایتون . فشار آب شبکه ( ورودی پکیج ) مشکلی ندارد و حدود 4 بار هست . منتها موقعی که شیر مصرفی باز میشود باید تا حاکثر باز کنیم تا آب گرم بشود و خیلی بیشتر از حد نیاز آب مصرف شده ، هدر رفته و هزینه کلانی دارد ! شیر الات و لوله کشی هم رسوب و مشکلی ندارد . به احتمال زیاد طبق فرمایش شما همان فلوسویچ باید باشد ولی دقیقا نمیدونم چطوره و کجا قرار گرفته ؟

Alnaz

کاربر
2010-03-25
14
19
غالبا فشار آب مربوط به جرم گرفتن رابط ها میشه
مبدل اولیه ، مبدل ثانویه آیا هر دو را رسوب گیری کردید؟
لوله های رابط لوله مسی و رابط های ورودی آب
حتی واشرها را هم بررسی کنید
اگر در ورودی صافی وحود داره بررسی کنید
از راهنمایی شما هم سپاسگزارم . فقط مبدل ثانویه
( جنسش استیل و مکعبی هست ) رسوبگیری شده . و مقدار خروجی آب هم ظاهرا مشکلی ندارد .

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
793
1,329
سلام
با توجه به توضیحات شما و لزوم باز کردن چند شیر برای گرم شدن آب گرم مصرفی، بنده هم بطور قطع نظر جناب mostsfa611 رو تایید می‌کنم.
معمولا فلوسوئیچ آب مصرفی، اولین قطعه در ورودی آب سرد هست که تصویر فلوسوئیچ مدل L پکیج ایران رادیاتور رو پیوست می‌کنم.

Flowswitch-iranradiator-L.jpg

برای اینکه مطمئن بشید ایراد از فلوسوئیچ هست یا نه از دو مسیر میتونید چک کنید.
در هر دو راه حل حتما باید ابتدا یک شیر آب گرم مصرفی رو باز بذارید و سپس تست رو انجام بدید. در غیر اینصورت امکان سوختن مبدل هست.
۱- آهنربایی در جلوی فلوسوئیچ قرار دهید تا فلوسوئیچ فعال شود.
۲- دو فیش وارد شده به فلوسوئیچ را جدا کرده و بهم وصل کنید.
در هر دو حالت پکیج که تا آن زمان روشن نشده بود؛ روشن می‌شود و آب را گرم می‌کند‌.

آخرین ویرایش:

Alnaz

کاربر
2010-03-25
14
19
سلام
با توجه به توضیحات شما و لزوم باز کردن چند شیر برای گرم شدن آب گرم مصرفی، بنده هم بطور قطع نظر جناب mostsfa611 رو تایید می‌کنم.
معمولا فلوسوئیچ آب مصرفی، اولین قطعه در ورودی آب سرد هست که تصویر فلوسوئیچ مدل L پکیج ایران رادیاتور رو پیوست می‌کنم.

مشاهده فایل‌پیوست 205882

برای اینکه مطمئن بشید ایراد از فلوسوئیچ هست یا نه از دو مسیر میتونید چک کنید.
در هر دو راه حل حتما باید ابتدا یک شیر آب گرم مصرفی رو باز بذارید و سپس تست رو انجام بدید. در غیر اینصورت امکان سوختن مبدل هست.
۱- آهنربایی در جلوی فلوسوئیچ قرار دهید تا فلوسوئیچ فعال شود.
۲- دو فیش وارد شده به فلوسوئیچ را جدا کرده و بهم وصل کنید.
در هر دو حالت پکیج که تا آن زمان روشن نشده بود؛ روشن می‌شود و آب را گرم می کند .
سلام ،
ممنونم از راهنمایی خوب جنابعالی ، و سایر عزیزان .
طبق فرمایش شما فلوسوئیچ رو با آهن ربا تست کردم و عملکردش درست بود . زیر سنسور فلوسوئیچ ، رگولاتور فلوسوئیچ ( قطعه برنجی که بالاش مهره ای هست) رو عوض کردم مشکل حل شد .

بالا