آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل خاموشی دی وی آر مکس max مدل AHD1080N8WJ-ST

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,220
2,992
مهندس یعنی اگر دستگاه بالا میامد پسورد میخواست؟؟ مورد دیگر که آیسی فلش خیلی دیر خالی و خیلی دیر برنامه پر میشود به نظرتان از حجم آیسی هست یا آیسی ایراد دارد؟؟

بله پسورد داشت برای تست اپلود کردم .بردشو ندارم تا بدونه پسورد بفرستم .فعلا مهم این است که دستگاه بالا بیاید حالا پسورد مهم نیست .
اگه tnm5000 دارید در دو قیقه فلش میشه اگر tnm2000 دارید حدود 10 دقیقه فلش میشه

در ضمن با فایل اشتباه دستگاه روشن شود ایپروم پاک میشود

تهران هستی بیار پیش خودم درست کنم

آخرین ویرایش:

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,262
4,283
بله پسورد داشت برای تست اپلود کردم .بردشو ندارم تا بدونه پسورد بفرستم .فعلا مهم این است که دستگاه بالا بیاید حالا پسورد مهم نیست .

درود tnm2000 دارم پس درست هست تایم، نه مهندس شهرستانم وگرنه حتما خدمت میرسیدم،

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
این فایلش نیست cpu شما vimicro است این فایل hisilicon است
آها والا کاری که از دستم بر میومد گفتم کوتاهی نکرده باشم استاد اطلاعات شما بالاتره شما تعمیرات هم انجام میدید ارسال کنم خدمتتون؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,262
4,283

یک سوال اگر ایپروم پاک شود چه میشود؟؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,220
2,992
یک سوال اگر ایپروم پاک شود چه میشود؟؟

پاک نمی کند خراب میکند.
منو برد شما topsview است اگر اشتباهی فایل منو xmeye را فلش کنید این اتفاق می افتد و ارور mac میدهد و با یک mac دیفالت جای گزین میشود و چون تعداد کانالها در ایپروم است و فرمت تاپس ویو با xmeye فرق میکند تک کانال میشود

نگران نباشد من فایل ایپروم زیاد دارم فایلش یخوانید همین جا اپلود کنید مشابه میفرستم.چند روز صبرکنید من سرم شلوغه فایلش هم ار همکارم میگیرم .

در یک پست گفتید از دوستان فایل گرفتید زدید تک کانال بود درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید قبلا ذستگاه را بردن جایی اشتباه فلش شده ایپروم خراب شده و فایلی که دارید سالم باشد و بخاطر همان تک کانال شده با فایل ایپرومی که میفرستم دوباره تست کنید اگر باز تک کانال بود دوباره ایپروم خراب میشود و باز باید ایپروم را فلش کنید. از منو فایل هم عکس بگیرید متوجه میشوم چه هست یا پایین تصویر عکس خانه باشد topsview است

آخرین ویرایش:

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,262
4,283
پاک نمی کند خراب میکند.
منو برد شما topsview است اگر اشتباهی فایل منو xmeye را فلش کنید این اتفاق می افتد و ارور mac میدهد و با یک mac دیفالت جای گزین میشود و چون تعداد کانالها در ایپروم است و فرمت تاپس ویو با xmeye فرق میکند تک کانال میشود

نگران نباشد من فایل ایپروم زیاد دارم فایلش یخوانید همین جا اپلود کنید مشابه میفرستم.چند روز صبرکنید من سرم شلوغه فایلش هم ار همکارم میگیرم .

در یک پست گفتید از دوستان فایل گرفتید زدید تک کانال بود درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید قبلا ذستگاه را بردن جایی اشتباه فلش شده ایپروم خراب شده و فایلی که دارید سالم باشد و بخاطر همان تک کانال شده با فایل ایپرومی که میفرستم دوباره تست کنید اگر باز تک کانال بود دوباره ایپروم خراب میشود و باز باید ایپروم را فلش کنید. از منو فایل هم عکس بگیرید متوجه میشوم چه هست یا پایین تصویر عکس خانه باشد topsview است

درود مهندس، تاجاییکه میدونم کسی دستکاری نکرده ، ۴تا فایل گرفتم ۸مگ که تک کانال هستند، یکشی ۱۷ مگ هست، ازنو باید فایلو تزریق کنم و براتون تصویر ارسال کنم با تشکر. IMG_20201218_21612.jpgIMG_20201218_46288.jpgاین تصویر هم ارسال میکنم شاید به حل مشکل کمک کند

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,220
2,992
درود مهندس، تاجاییکه میدونم کسی دستکاری نکرده ، ۴تا فایل گرفتم ۸مگ که تک کانال هستند، یکشی ۱۷ مگ هست، ازنو باید فایلو تزریق کنم و براتون تصویر ارسال کنم با تشکر.مشاهده فایل‌پیوست 172207مشاهده فایل‌پیوست 172208این تصویر هم ارسال میکنم شاید به حل مشکل کمک کند

اینها xmeye هستند فایل ایپروم را بفرست خراب کردی

بالا