آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل جالب تصویر در لب تاب لنوو مدل ideapad 320

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
دوستان بک لایت نداریم با باتری ولی با شارژر بک لایت داریم و تصویر قابل دیدن هست

city

کاربر vip
کاربر
2013-02-18
55
21
دوست عزیز سلام معمولا این لپ تاپ ها دو کارت گرافیکه هستن که کارت گرافیک دوم با شارزر اصلی شروع به کار میکنه و شما احتمالا مسیر کارت گرافیک آنبوردتون مشکل داره

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
دوست عزیز سلام معمولا این لپ تاپ ها دو کارت گرافیکه هستن که کارت گرافیک دوم با شارزر اصلی شروع به کار میکنه و شما احتمالا مسیر کارت گرافیک آنبوردتون مشکل داره
سلام و ارادت . مسیر کارت گرافیک ؟ خب اگه اینجور باشه من بایوس رو آپدیت کردم هم تنظیمات بایوس رو دیفالت کردم پس باید مشکل حل میشد
در حالیکه وقتی با باتری لب تاب رو روشن میکنیم به ظاهر تصویری نیست ولی با تاباندن نور روی صفحه میشه دید که که تصویر هست فقط نور بک لایت نداره
به محض اتصال شارژر نور بک لایت روشن شده و تصویر به وضوح قابل مشاهده میشه

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
بله مهندس جان ، خروجی تصویر داریم
دوست عزیز بارها به این مشکل خوردم و اوایل همش درگیر سخت افزار این لپ تاپ بودم که مشکل از درایور بوده شما کارهای زیر را انجام بدید
لپ تاپ را کلیرسیموس کنید
هارد را از لپ تاپ جدا کنید
وارد ستاپ بشید و از روی کیبرد کلیدهای مربوط به زیاد کردن نور صفحه را بزنید ببینید تغییری صورت میگیره

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
بایوس رو اپدیت کردم و تنظیمات رو دیفالت گذاشتم
ولی کلیر سیموس نکردم

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
انجام میدم و نتیجه رو خدمت شما عرض میکنم
از بذل توجه و لطف شما بینهایت سپاسگذارم .

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
دوست عزیز بارها به این مشکل خوردم و اوایل همش درگیر سخت افزار این لپ تاپ بودم که مشکل از درایور بوده شما کارهای زیر را انجام بدید
لپ تاپ را کلیرسیموس کنید
هارد را از لپ تاپ جدا کنید
وارد ستاپ بشید و از روی کیبرد کلیدهای مربوط به زیاد کردن نور صفحه را بزنید ببینید تغییری صورت میگیره
مواردی که فرمودید انجام دادم متاسفانه مشکل برطرف نشده هنوز

بالا