آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل با نصب ویندوز

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
با سلام خدمت دوستان
یه سیستم دارم که زمانی که بالا میاد لگوی ویندوز رو نشون میده بعد به اندازه یک ثانیه ارور صفحه آبی میده و ریستارت میشه یه هارد که روش ویندوز نصب بود رو سیستم انداختم بازم همین مشکل رو داشت رم رو چک کردم بازم مشکل برطرف نشد

با درود/دوست عزيز ارور صفحه آبي هميشه براي هارد و رم نيست/بارها پيش آمده كه مشكل از كارت گرافيك يا مادربرد بوده است/شما براي رفع مشكل خود ابتدا از سلامت تمام قطعات مطمئن شويد/براي اينكار ابتدا يك هارد ديگر به سيستمتان نصب كنيد و سپس بر روي آن ويندوز عوض كنيد/نتيجه را اعلام كنيد(در ضمن گاهي اوقات با عوض كردن ويندوز اين مشكل از بين مي رود/موفق باشيد

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
نشد با این روش هم
ممکنه از هارد باشه؟

با درود/دوست عزيز من قبلا هم به شما گفتم كه يك هارد سالم را بر روي سيستم خود نصب كنيد بعد ويندوز عوض كنيد و نتيجه را اعلام كنيد/من چنيدن بار با اين مشكل برخورد كرده ام(ويندوز در مرحله داس نصب مي شد و بعد يا در مرحله 39 دقيق گير مي كرد يا ويندوز كامل نصب مي شد و دوباره به 39 دقيق بر مي گشت/موفق باشيد

m.pezeshki

کاربر
2012-06-13
142
198
روي ابر های سفید
دوست عزیز
شما وقتی هارد جدید رو گذاشتی باید مجدا نصب ویندوز بکنی - بعد از نصب ویندوز ، اون موقع میشه ویندوز رو تست کرد
رم رو چطور چک کردی ؟
بله رم رو هم عوض کردیم جواب نداد

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,519
شوش شهر دانیال نبی (ع)
با سلام خدمت دوستان
یه سیستم دارم که زمانی که بالا میاد لگوی ویندوز رو نشون میده بعد به اندازه یک ثانیه ارور صفحه آبی میده و ریستارت میشه یه هارد که روش ویندوز نصب بود رو سیستم انداختم بازم همین مشکل رو داشت رم رو چک کردم بازم مشکل برطرف نشد

دوست عزيز مشكل شما ربطي به اين مشكل نداشت و خواهشا يك تاپيك براي مشكل خودتان به صورت جداگانه ايجاد نماييد تا موجب بي نظمي در سايت نشود.
اما براي اين مشكل به شما توصيه ميكنم اول كيس را با بلوور خوب هوا بگيريد و داخل اسلت ها را با اسپري خشك بشوييد و مجددا با هوا خشك نماييد اگر مشكلتان حل نشد از رم يا هارد و يا كابل هارد ميباشد

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,519
شوش شهر دانیال نبی (ع)
بله رم رو هم عوض کردیم جواب نداد

دوست عزيز راهنمايي هاي دوستان كامل است فقط شما بايد وقتي كاري رو كه دوستان ميگند انجام ميديد فقط نبايد بگيد نشد بايد ببينيد با اين كاري كه انجام دادهايد چه تغييري ميكند تا راهنمايي بعدي را بكنند مثلا دوستان بهتون گفتند كه وقتي ميخواست ريست بشه ديگه سي دي رو در بياريد و ديگه قطعا به مرحله بوت نميره اما شما بازم گفتيد نشد ، يعني چي دوباره به مرحله بوت ميره او.ن هم بدون سي دي ؟

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود
گویا متوجه حرف دوست ما نشدی پسر خوب وقتی همش درایور رام رو میخونه و با اون بوت میشه یعنی شما تویه ستاپ مادبرد هر 3تا بوت رو , و در بعضی از مادربرد ها همچون اسوس بوت اول رو درایور رام رو انتخاب کردی
راستی شاید از اول بوده باشه

بهتره بری اونجا و از اون حالت در بیاریشون

در جریان بزار مارو

آخرین ویرایش:
بالا