آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل با ساید جنرال الکتریک

pcboysir

کاربر
2006-11-09
2
1
با سلام خدمت تمام دوستان
من حدود 4 روزه یک ساید جنرال مدل psf26pgwww خریدم اما با هاش یه مشکله اساسی دارم انوم اینه که من مثلا دمای یخچال رو روی حداقلش یعنی 8 درجه و فریزر رو روی حداقلش یعنی -14 ست می کنم اما وقتی دما یی که دستگاه نشون میده برای یخچال 5 و برای فریزر -17 است بازم موتورش روشنه و کلا هیچ روال منظمی هم در اتومات روشن و خاموش شدنش نداره البته باید بگم بیشتر روشنه تا خاموش رو حالت پیش فرضش هم که میزارم یعنی 3 درجه یخچال و -18 فریزر بازهم وقتی خاموش میشه که دمایی که نشون میده 2 برای یخچال و -20 برای فریزره و رسیدن به این دما تغریبا 4 ساعت روشنه حالا من چیکار کنم یعنی ترموستات اون خرابه یا مشکل دیگه ای داره
ممنون میشم اگه کسی از دوستان تو این زمینه کمکم کنه

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام خدمت تمام دوستان
من حدود 4 روزه یک ساید جنرال مدل psf26pgwww خریدم اما با هاش یه مشکله اساسی دارم انوم اینه که من مثلا دمای یخچال رو روی حداقلش یعنی 8 درجه و فریزر رو روی حداقلش یعنی -14 ست می کنم اما وقتی دما یی که دستگاه نشون میده برای یخچال 5 و برای فریزر -17 است بازم موتورش روشنه و کلا هیچ روال منظمی هم در اتومات روشن و خاموش شدنش نداره البته باید بگم بیشتر روشنه تا خاموش رو حالت پیش فرضش هم که میزارم یعنی 3 درجه یخچال و -18 فریزر بازهم وقتی خاموش میشه که دمایی که نشون میده 2 برای یخچال و -20 برای فریزره و رسیدن به این دما تغریبا 4 ساعت روشنه حالا من چیکار کنم یعنی ترموستات اون خرابه یا مشکل دیگه ای داره
ممنون میشم اگه کسی از دوستان تو این زمینه کمکم کنه

گاز سایدت را بده تست کنن

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام خیلی ایرادجالبیه چون اگه مشکل گاز یا کمپرسوری داشته باشه نباید بتونه دما رو تا -20برسونه اگه سیستم برفک گیری ایرادداشته باشه بازم دما در یخچالش زیر 5نمیاد درمورد ست دمایه شما وتغییر در تنظیم شما جزایراد برد فکری ندارم اما اگه من بودم در حین کار از کمپرسور امپر میگرفتم درصورت یکسان بودن با مانول سرویس نسبت به کارکرد صددرصد فن وسپس سالم بودن برد فرمان وسپس سیستم برفک گیری مشکوک میشدم امیدوارم دوستان بتونن کمکتون کنند:single_eye:

بالا