آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با برنامه Wondershare.Dr.Fone.Android

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سایت دیگه ای ورژن 5.6.2.16 هم واسه دانلود گذاشتن ما نفهمیدیم آخرین ورژن چند هست؟

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام صبحتون بخیر تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم مشکل حل نمیشه تورا خدا باید چکار کنم نمیخوام ویندوز عوض کنم. آخرین ورژن این برنامه چند هست؟کسی واسه رفع مشکل من راه حلی نداره؟

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر به درستی عملیات کرک رو انجام می دهید احتمالا مشکل از خود کرک باشه. کاری نمیتونید بکنید باید از نرم افزار دیگری که کرک درست دارد استفاده کنید. البته من قبلا دیدم که شما از کرک ها به درستی استفاده نمی کنید. لطفا دقت کنید و اگر فایل readme داره بخونید. ولی به هر حال ممکنه خود کرک هم خراب باشه.

درضمن آخرین ورژن هم Wondershare Dr.Fone for Android 5.6.2 هست دیگه اون عدد آخرش خیلی مهم نیست! از لینک زیر میتونید دانلود کنید. دقت کنید گفته اگر به اینترنت وصل باشید کرک برنامه از کار میفته. پس باید بدون اتصال به اینترنت بعد از کرک از آن استفاده کنید:
http://downloadly.ir/software/mobile-tools/wondershare-dr-fone/

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مشکلشون به خاطر این هست که جلوی اتصال این برنامه به سرور شرکت سازنده رو نمیگیرن . باید اون دو فایل رو تو فایروالشون بلاک کنند .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
اگر به درستی عملیات کرک رو انجام می دهید احتمالا مشکل از خود کرک باشه. کاری نمیتونید بکنید باید از نرم افزار دیگری که کرک درست دارد استفاده کنید. البته من قبلا دیدم که شما از کرک ها به درستی استفاده نمی کنید. لطفا دقت کنید و اگر فایل readme داره بخونید. ولی به هر حال ممکنه خود کرک هم خراب باشه.

درضمن آخرین ورژن هم Wondershare Dr.Fone for Android 5.6.2 هست دیگه اون عدد آخرش خیلی مهم نیست! از لینک زیر میتونید دانلود کنید. دقت کنید گفته اگر به اینترنت وصل باشید کرک برنامه از کار میفته. پس باید بدون اتصال به اینترنت بعد از کرک از آن استفاده کنید:
http://downloadly.ir/software/mobile-tools/wondershare-dr-fone/

اون چیزی که می فرماید خوب کرک نمیکردم مشکل از کرک بود نه خود بنده که بعدها با کرک دیگه ای مشکل حل شد .الان هم برنامه به خوبی اکتیو میشه و بدون هیچ گونه مشکلی کار میکنه مشکل اینجاست که به محض اینکه سیستم وصل نت میشوم برنامه از حالت اکتیو خارج میشه و دوباره که اکتیو میکنم دیگه برنامه به خوبی کار نمیکنه حتی اون دو فایل مربوط به برنامه که در چند پست قبل جناب AMD.POWER فرموده بودن رو به فایروال ویندوز اضافه کردم متاسفانه مشکل حل نشد

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
اون چیزی که می فرماید خوب کرک نمیکردم مشکل از کرک بود نه خود بنده که بعدها با کرک دیگه ای مشکل حل شد .الان هم برنامه به خوبی اکتیو میشه و بدون هیچ گونه مشکلی کار میکنه مشکل اینجاست که به محض اینکه سیستم وصل نت میشوم برنامه از حالت اکتیو خارج میشه و دوباره که اکتیو میکنم دیگه برنامه به خوبی کار نمیکنه حتی اون دو فایل مربوط به برنامه که در چند پست قبل جناب AMD.POWER فرموده بودن رو به فایروال ویندوز اضافه کردم متاسفانه مشکل حل نشد

الان حل نمیشه چون از اکتیو خارج شده . درصورت نصب مجدد ویندوز حل میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما وقتی از برنامه استفاده میکنید کلا اینترنت رو قطع کنید این کار براتون ساده تر هست. در هر صورت من قصد جسارت نداشتم هدفم راهنمایی بود.
یک بار با revo unistaller حذفش کنید شاید فایلهای رجیستریش حذف بشه و درست بشه. بعد دوباره که نصب کردید این بار حتما اینترنت رو قبل از استفاده قطع کنید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
شما وقتی از برنامه استفاده میکنید کلا اینترنت رو قطع کنید این کار براتون ساده تر هست. در هر صورت من قصد جسارت نداشتم هدفم راهنمایی بود.
یک بار با revo unistaller حذفش کنید شاید فایلهای رجیستریش حذف بشه و درست بشه. بعد دوباره که نصب کردید این بار حتما اینترنت رو قبل از استفاده قطع کنید

ممنون.با برنامه advanced uninstaller انجام دادم و تمام کلیدهای رجیستری پاک کردم باز هم مشکل حل نشد. همانطور که جناب AMD.POWER فرمودن با تعویض ویندوز مشکلم حل شد ولی الان میترسم با وصل شدن نت دوباره برنامه از حالت اکتیو خارج بشه نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون هستم از همکاران و دوستان بزگوار و گرامی
درضمن خدمت شما عرض کنم که وقتی از برنامه استفاده میکنم نت رو کاملاً قطع میکنم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
تنها راهش اینه که از طریق نرم افزارهای فایروال دسترسی کل فایلهای اجرایی برنامه را به اینترنت ببندید!
اگر هنگام نصب با revo نصبش کنید فکر میکنم همه کلیدهاش رو ذخیره میکنه که کجاها میره. بعد با خودش آنیستال کنید همه رو پاک میکنه. یک راه دیگش اینه قبل از نصب از رجیستری بک آپ بگیرید و بعد از نصب هم بک آم بگیرید از طریق نرم افزار مقایسه کنید و ببینید همه کلیدهاش رو کجاها میریزه.
البته ممکنه فایلی هم جایی داشته باشه. که اگر با خود revo نصب کنید فکر کنم (مطمئن نیستم) محل فایلهای جدید رو ثبت میکنه و بعدش درست حذفش میکنه.
البته advanced خوبه ولی revo با اینکه ظاهر ضعیف تری داره توانایی بیشتری در این زمینه داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh
بالا