آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل : ایفون تصویری commax dpv-4hp

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ای خدا شکرت :212:
قابل توجه دوستان عزیز من هر چی میام اینجا همه یه مشکل دارن ولی متاسفانه کسی راه حل درستی نشون نمیده
اقایون و خانمای عزیز اگه تصویر نویز داره
اگه باید 2 بار شسی زنگ رو فشار بدی تا زنک بخوره
اگه ledسبز رو مانیتور به محض زدن تصویر چشمک زد
اگه صدا نویز داشت
اگه دم در صدای نویز داشت
به قران همش از پاوره هیچی هم نداره فقط خارن 25ولت 47 میکرو و 400 ولت 22 میکرو رو تو مدار پاور عوض کنین درس میشه وولو به قران اعصاب ادمو میریزین به هم
همکار گرامی کمی به اعصابتان مسلط باشید.چندین بار در پست های مختلف دوستان در مورد خرابی خازن ها در تغذیه ایفون کوماکس توضیح دادند حالا کاربران عزیز به خودشان زحمت خواندن این مطالب را نمیدهند که این همه حرص و جوش زدن ندارند ضمنا یک مورد را فراموش کردید وان تغییر اهم دادن مقاومت کم اهم در تغذیه است که بررسی شود

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
درود و سپاس. میشه این دو خازن رو دقیق بگین کجاست ؟ پاور پنل ؟ اگه میشه عکس بزارید. سپاس
شما برد را نگاه کنید خازن ها کاملا مشهود هستند22 میکرو سایز ان بزرگتر از 47 میکرو میباشد

baabak67

کاربر
2013-07-26
7
21
با سلام _ آقا من این دو تا خازن را عوض کردم ولی چراغ هنوز چشمک میزنه مشکگل دیگه چی میتونه باشه؟

rezacall

کاربر
2018-11-25
12
12
34
با عرض سلام وخسته نباشید یک ایفون تصویری سیاه وسفید کالیوز مدلCY410 دارم که مشکل ان زنگ زدن مداوم پس از برداشتن دست از شاسی زنگ وخاموش نشدن صفحهی مانیتور پس از گذاشتن گوشی است سیم های ارتباطی و پنل را تست کردم سالم بودن لطفا اگر ممکنه در مورد مشکل راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.

برد صوت مشکل داره هوگ سوییچ وخازنهای و چک کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407
بالا