آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

nccnejati

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-19
110
415
آذربایجان شرقی
با سلام وخسته نباشيد
گوشي تلفن روميزي پناس مدل s6600 وقتي باطري مي اندازيم صفحه ال سي دي روشن مي شود و شماره گيري هم مي کند ولي وقتي باطري نداشته باشد صفحه چيزي نشان نمي دهد در ضمن شماره گيري هم نمي کند . لطفا راهنمايي بفرماييد مشکل از کجاست و همچنين باطري را هم دو روز تمام ميکند.

hamid1001

کاربر
2016-11-02
9
6
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز.
یک عدد گوشی تکنوتل مدل TF-5144 برق خورده برای تعمیر دارم .با تعویض ترانزیستور A92 و فیوز آن تلفن بالا اومده ، اما با اینکه شماره میتونم بگیرم ، اما تماس برقرار نمیشه و اینکه بعد از گذشت یه زمان بسیار کوتاه خط تلفن رو مشغول می کنه .لطفا راهنمایی کنید .ممنون.
شاسی هوگ رو هم عوض کردم.

meshkatelec

کاربر
2016-08-20
15
12
سلام .تلفن رومیزی تکنوتل مدل tf5177 دارای مشکل خیلی خیلی ضعیف بودن صدای اسپیکر و گوشی می باشد لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

hamid1001

کاربر
2016-11-02
9
6
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز.
یک عدد گوشی تکنوتل مدل TF-5144 برق خورده برای تعمیر دارم .با تعویض ترانزیستور A92 و فیوز آن تلفن بالا اومده ، اما با اینکه شماره میتونم بگیرم ، اما تماس برقرار نمیشه و اینکه بعد از گذشت یه زمان بسیار کوتاه خط تلفن رو مشغول می کنه .لطفا راهنمایی کنید .ممنون.
شاسی هوگ رو هم عوض کردم.
لطفا راهنمایی کنید

alijan89

کاربر
2013-12-07
11
8
اصفهان
با سلام وخسته نباشيد
گوشي تلفن روميزي پناس مدل s6600 وقتي باطري مي اندازيم صفحه ال سي دي روشن مي شود و شماره گيري هم مي کند ولي وقتي باطري نداشته باشد صفحه چيزي نشان نمي دهد در ضمن شماره گيري هم نمي کند . لطفا راهنمايي بفرماييد مشکل از کجاست و همچنين باطري را هم دو روز تمام ميکند.
با سلام من تو چند تلفن که این مشکل رو داشتم ال ای دی مربوط به صفحه ال سی دی سوخته بود با قطع کردن یا تعویضش مشکل حل میشد.

Sent from my GT-I9500 using Irantk Forum mobile app

Gam gam

کاربر
2017-06-19
14
6
باسلام گوشیی پاناسونیک رومیزی دارم خود بخود خط را ازاد وبوق اشغالی می زند ممنون میشم
اگه منو راهنمایی کنید تشکر

plx

کاربر
2015-04-14
1
0
سلام به همه استادا و مهندسای عزیز
یه تلفن رومیزی تاپ تل هست که وقتی دکمه اسپیکر رو میزنم صدای بوق
خیلی ناجور درمیاد و نویز شدیر روی صدای بوق افتاده
اگه کسی راهی بلده یا دقیق میدونه کدوم قسمتو باید تعمیر کرد ممنون
میشم راهنماییم کنه
همه لحیم های قطعات رو چک کردم و قطعاتش هم ظاهرا سالم هستن