آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

copypaste

کاربر
2011-05-31
69
173
با سلام خدمت اساتید محترم
یه فکس پاناسونیک 701 دارم که گاهی اوقات بشدت خر خر میکنه یعنی صدای بوق شنیده نمیشه اما صدای دهنی از گوشی شنیده میشه وقتی فوت میکنم و عمل ارسال و دریافت فکس رو به خوبی انجام میده، لطفا راهنماییم کنید
با تشکر از تمام اساتید و بزرگواران

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
یه فکس پاناسونیک 701 دارم که گاهی اوقات بشدت خر خر میکنه یعنی صدای بوق شنیده نمیشه اما صدای دهنی از گوشی شنیده میشه وقتی فوت میکنم و عمل ارسال و دریافت فکس رو به خوبی انجام میده، لطفا راهنماییم کنید

سلام.
آیا وقتی بهش زنگ میزنین بوق انتظار طبیعیه؟ یعنی بعد از چند بار زنگ خوردن، خط رو اشغال نمیکنه؟
کلید هوک را با اسپری بشور و بذار خوب خشک بشه.
اعلام نتیجه.

copypaste

کاربر
2011-05-31
69
173
سلام.
آیا وقتی بهش زنگ میزنین بوق انتظار طبیعیه؟ یعنی بعد از چند بار زنگ خوردن، خط رو اشغال نمیکنه؟
کلید هوک را با اسپری بشور و بذار خوب خشک بشه.
اعلام نتیجه.
چشم حتما استاد من
بله بهش زنگ میزنن مشکلی نداره و بوق میخوره، چند روز ازش استفاده کردم امروز هم فکس فرستادم باهاش اما گاهی اینطوری میشه خط رو تست کردم با یک تلفن دیگه درست بود
چشم کاری که گفتین رو میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
ممنونم از شما

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام

یعنی از بلندگو گوشی صدای خر خر میاد؟؟؟ سیم گوشی سالم هستش؟؟

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
چشم حتما استاد من
بله بهش زنگ میزنن مشکلی نداره و بوق میخوره، چند روز ازش استفاده کردم امروز هم فکس فرستادم باهاش اما گاهی اینطوری میشه خط رو تست کردم با یک تلفن دیگه درست بود
چشم کاری که گفتین رو میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
ممنونم از شما

چشمتون بی بلا! بنده استاد نیستم و فقط میخوایم به کمک هم، مشکل رو حل کنیم. منتظر نتیجه هستم. موفق باشین.

الجي

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-04-08
287
1,166
ایران
سلام .در زمان ******* گوشی چند مرتبه با کلید قطع کن کار کن این عیب بیشتر مال کلید است .در ضمن اگر در کنار دستگاه از دستگاه های که ادابتور سویچ دارد هست یا دور کن یا قطع کن .موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

majid.rs

کاربر
2016-08-30
3
4
منم در یکی از تلفن های رومیزی این مشکل رو دارم
و با تعویض بند گوشی و میکروفون درست نشد و همچنان در
بوق گوشی صدای نویز شنیده میشود
به نظر میرسه از یکی از قطعات مدار باشه احتمالا خازن
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین