آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
دوستان عزیز با سلام :
یه تلفن تکنو تل هست که نه قفل صفحه کلید داره نه صفر بند چطور میشه براش قفل صفحه کلید گذاشت.با تشکر

از تاریخ 6.4.88این راهنمایی رو از اساتید در خواست کردم هنوز هیچکس جواب نداده عضو سایت شدم حق عضویت پرداخت کردم که سریع تر بتونم مشکلات رو حل کنم ولی ظاهرا" اشتباه کردم اگه این کار عملی نیست بگید که تلفن رو بدم به مشتری ببره :mad:
افـــــــــــــــســـــــــــــــــــــــوس!!!!!!!!!!

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
از تاریخ 6.4.88این راهنمایی رو از اساتید در خواست کردم هنوز هیچکس جواب نداده عضو سایت شدم حق عضویت پرداخت کردم که سریع تر بتونم مشکلات رو حل کنم ولی ظاهرا" اشتباه کردم اگه این کار عملی نیست بگید که تلفن رو بدم به مشتری ببره :mad:
با سلام خدمت دوست عزیز صفربند نیاز به مدا ر مخصوص خودش است وقتی تلفنی سیستم صفربند ندارد از ما فقط نصب صفر بند جدا گانه داخل مدار یا صفر بند خارج دار میتوان اتتظار داشت اگه سوال دیگه ای هست مجددا ارتباط برقرار فرمایید

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
دوست من ببين كريستال شماره گير داره اگه داشت كليد رو به صورت سري روي يكي از پايه هاي ان نصب كن و حالشو ببر
این روش که پایه کرستال ساعت رو اتصال کوتاه کنیم اشتباه محض است چون تلفن کلا از کار میافته دوست عزیز هیچ وقت این طوری راهنمایی نکن

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
با سلام خدمت دوست عزیز صفربند نیاز به مدا ر مخصوص خودش است وقتی تلفنی سیستم صفربند ندارد از ما فقط نصب صفر بند جدا گانه داخل مدار یا صفر بند خارج دار میتوان اتتظار داشت اگه سوال دیگه ای هست مجددا ارتباط برقرار فرمایید

با تشکر دوست عزیز
بنده نیاز به صفر بند ندارم من میخواهم صفحه کلید را قفل کنم که شماره نگیرد!

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
با تشکر دوست عزیز
بنده نیاز به صفر بند ندارم من میخواهم صفحه کلید را قفل کنم که شماره نگیرد!
بهترین وراحترین کار گذاشتن یک ورقه زیر صفحه کلید میباشد یا یکی از شماره ها را بوسیله سوییچ بهم وصل کن و هر موقع خواستی بازش کن با این کار هم زنگ میخورد و هم شماره می اندازد

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
سلام
دارم احتیاج به نقشه دارم.. لطف کنید ممنون میشم kx-tc 1015 یه بیسیم پاناسونیک مدل ..​

در ضمن این دستگاه اصلا سوییچ نمیکنه کل مسیر پاور تا آیسی رو بررسی کردم نظر شما چیه؟​
لطفا در حال شارژ از پایه باتری ولت بگیر اگر کم بود اول یک زنر 4/7 ولت به پایه مثبت ورودی بیسیم وصل کن اگر نشد آی سی را عوض کن

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
با سلام دوست عزيز
تلفن باطري ندارد و من حتي يك هفته تمام انرا به خط نزدم تا شايد حافظه ان پاك شود و همينطور عرض كردم در زمان تماس چراغ led تماس چشمك ميزند ولي شماره روي كالر ايدي نميقته كه در صورت حدس شما در حالت سايلنت بايد شماره بيفته ممنونم
دیود زنر زنگ و چک زنگ راتست کن اگر مشکل حل نشد ببین آیفون داری یا نه اگر بوق آیفون نداری از بلند گو است در غیر این صورت بامن تماس بگیر

آخرین ویرایش:

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با من با شماره 2252057-0851 تماس بگيريد تا راهنمايي كنم

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
این روش که پایه کرستال ساعت رو اتصال کوتاه کنیم اشتباه محض است چون تلفن کلا از کار میافته دوست عزیز هیچ وقت این طوری راهنمایی نکن
با سلام خدمت دوست گرامي لطفا جوابي كه بنده دادم رو خوب مطالعه كرده و بعد اظهار نظر كنيد من گفتم كه كليد رو با كريستال سري كنيد نه اينكه موازي ؟لطفا در مطالعه پستها بيشتر دقت كنيد

بالا