آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

رشيدی

Banned
2012-05-31
593
4,548
مشهد
سلام منظورت با برداشتن گوشي اگر آيفن هم صدا دار ميشود ايراد از كليد قطع و وصل است كه روي برد در زير گوشي است ميباشد ولي اگر صدا ازگوشي ضعيف مي ايد ايراد از كپسول يا همان بلندگوي داخل گوشي است موفق باشيد

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,638
اصفهان
سلام دوستان چند تا تلفن اکیتا مدل hcd339 دارم تازه ان مشکل شون اینه که وقتی گوشی ا بر میدارم 1 صدای ضعیف از بلندگو پخش میشه(حالت آیفون با صدای ضعیف) تا اونجای که در توانم بوده قطعاتش چک کردم دوستان راهنمایی کنن.
باتشکر
به نام خدا
سلام دوست عزیز. شما کلید قطع و وصل را هم چک کنید.
یک مورد داشتم که اشکال از کلید بود.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان چند تا تلفن اکیتا مدل hcd339 دارم تازه ان مشکل شون اینه که وقتی گوشی ا بر میدارم 1 صدای ضعیف از بلندگو پخش میشه(حالت آیفون با صدای ضعیف) تا اونجای که در توانم بوده قطعاتش چک کردم دوستان راهنمایی کنن.
باتشکر

دوست عزیز شما مدار کلید هوک را چک کنید به احتمال زیاد مشکل از مدار کلید هوک هست

با تشکر

hosein41

کاربر vip
کاربر
با سلام تلفن صاایران مدل sa 72cid دارم یهو بوقش قطع شده و از بیرون زنگ میخوره گوشی رو میگیری هیچ صدائی رد و بدل نمیشه ضمنا دیودها و ترانزیستورها را هم چک کردم مشکلی نداشت لطفا راهنمائی کنید

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
در پخش صدا از بلندگو موارد زیادی داشتم وهروزه دارم با تعویض هوک یا کلید قطع کن مشکل رو حل میکنم واگر با تعویض حل نشد برد نشتی دارد ویا ترانزیستور سوئچ را تست دقیق انجام دهید موفق باشید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ایا میتوانی با این گوشی شماره گیری کنی؟گپسول گوشی وبند فنری وسوکت ان را تست و ولتاژ مدار تقویت صوت را بررسی واعلام کنید ودر صورت امکان عکسی از برد بگذارید موفق باشید
با سلام تلفن صاایران مدل sa 72cid دارم یهو بوقش قطع شده و از بیرون زنگ میخوره گوشی رو میگیری هیچ صدائی رد و بدل نمیشه ضمنا دیودها و ترانزیستورها را هم چک کردم مشکلی نداشت لطفا راهنمائی کنید

parsa2000

کاربر
2009-01-30
79
302
31
شهرکرد
در پخش صدا از بلندگو موارد زیادی داشتم وهروزه دارم با تعویض هوک یا کلید قطع کن مشکل رو حل میکنم واگر با تعویض حل نشد برد نشتی دارد ویا ترانزیستور سوئچ را تست دقیق انجام دهید موفق باشید

سلام با تعویض هوک مشکل حل نشد
بیشترترانزیستور ها و زنر ها و خازن ها را چک و تعویض کرده ام . تلفن ها نو هستند ممکن است مشکل از نوع طراحی یا مونتاژ باشد

parsa2000

کاربر
2009-01-30
79
302
31
شهرکرد
سلام اقا مشکل حل نمیشه راهنمایی کنید هرچی ترانزیستور ب جز 1ترانزیستور2n عوض کردم خازن ا را هرچی ب فکر رسیده عوض کردم نمیشه امکانش هست از سی پی یو باشه یا از مونتاژ اشتباه ؟؟؟؟
اخه تلفنا تازه ان.

بالا