آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

solitudeman

کاربر vip
کاربر
2011-08-12
41
20
مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

سلام
من یک گوشی پاناسونیک مدل kx-tg 2433b دارم بعد از مدتی که ال سی دی تصویرش می رفت و می امد بالاخره از کار افتاد.ال سی دی به صورت اتو به مدار وصل است. لطفا راهنمایی نمایید.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asad44200

wookman

کاربر
2011-03-04
14
57
سلام

ببخشيد كه اين سوالو در اين تاپيك مطرح ميكنم فكر كنم مربوط به همينجا باشه

من يك بيسيم يك به يك موتورولا دارم كه يكي از گوشيهاش جريان كشي داره

وقتي همزمان باطريهاشو شار

• Like

jeihon

کاربر
2011-01-26
6
6
دوستان یک تلفن بیسیم مارشال است که عداد را خوب نشان نمیده و وقتی که زنگ می زنه با کلید ایفون باید جواب بدهی چون اون یکی ککلید کار نمی کنه خواهش می کنم کمک کنید

• Like

jeihon

کاربر
2011-01-26
6
6
دوستان یک تلفن بیسیم مارشال است که عداد را خوب نشان نمیده و وقتی که زنگ می زنه با کلید ایفون باید جواب بدهی چون اون یکی ککلیدرا که می زنی صدا نمیاد خواهش می کنم کمک کنید
کس نیست جواب بده

• Like

amirdelta

کاربر
2009-06-19
14
26
با سلام ممنون میشم منو راهنمایی کنید//یه تلفن پاناسونیک 1311 دارم برق خورده ترازیستور1972 رو عوض کردم به جاش 1625 انداختم بازم بوقش نیومد

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
کسی نیست جواب بده

با سلام
در مسیر خط قطعات را دوباره بررسی نمایید در صورت وجود مخصوصا سلفها فیوز و وریستور
معمولا وقتی این ترانزیستور سوئیچ میسوزه یک زنر هم اتصال کوتاه میشه ...

آخرین ویرایش:

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
با سلام و خسته نباشید
من یک تلفن بیسیم گیگاست به مدل a120 دارم که مشتری اونو به برق وصل کرده و خلاصه با کلی عذاب (چون قطعاتش کاملا ترکیده بود و تک تکشونو از اینور اونور بدست آوردم چه شمارهای هستن ) تونستم بوق رو بیارم و حالا هم چیزش اوکی زنگ میخوره شماره میگیره وصحبت هم میشه کرد اما تماسهارو قطع نمیکنه یعنی بعد از قطع کردن همچنان تماس بر قرار تا اینکه سیمشو قطع و وصل کنیم!!!
اگه دوستان در این زمینه تجربه ای دارند ممنون میشم که کمک کنید.

mohammadqa

کاربر
2014-09-08
2
4
سلام من یه زیمنس(گیگاست) a49h دارم که هر دو گوشیش متاسفانه پیکسلاش تعداد زیادیش سوخته حالا نمیدونم ال سی دیش رو از کجا بخرم تو شهرمون نیست
میشه یکی لااقل بگه چه مدلیشو باید بخرم؟

آخرین ویرایش:
بالا