آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: مشورت درباره چسب قوی فلز برای لولای لپ تاپ

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درود
دوستان از چسب قطره ای و جوش شیرین هم میتونید استفاده کنید. من وسایل زیادی رو با این روش چسبوندم.از سپر پراید گرفته تا حتی کمپرسور کولر ماشین!کمی جوش شیرین میزنم، بعدش چسب قطره ای رو میریزم روش و دوباره جوش شیرین میزنم.بعدشم با سمباده میوفتم به جونش و تمیزش میکنم.لطفا امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید...

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز می توانید از چسبهای 1.2.3 و چسب کفاشی نیز استفاده کنید این چسبها نیز بسیار قوی هستند ولی تعمیر لولا فایده ای ندارد بهتره لب تاب رو بدی مشتری ببره چون ارزش تعمیر کردن ندارد

با تشکر

چسب 123
چسب کفاشی
یا ابالفضل
باباتوکی هستی دیگه
مگه میخوای دو تا کاغذ بهم بچسبونی که میگی چسب کفاشی
من برای فن سی پی یو که 123 میزنم و هیچ دست بهش نمیزنم بعد از مدتی در میاد اون موقع برای لولا لپ تاپ 123 بزنه
ههههههه

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

چسب 123
چسب کفاشی
یا ابالفضل
باباتوکی هستی دیگه
مگه میخوای دو تا کاغذ بهم بچسبونی که میگی چسب کفاشی
من برای فن سی پی یو که 123 میزنم و هیچ دست بهش نمیزنم بعد از مدتی در میاد اون موقع برای لولا لپ تاپ 123 بزنه
ههههههه

به نظر من اصلا لب تابهایی با این مشکل ارزش تعمیر کردن ندارند دوست عزیزمون فقط داره خودش رو بیخود خسته می کنه

با تشکر

ava_system

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-03
12
18
برید چسب فروشی و چسب هل تهیه کنید تقریبا روی بعضی لولا ها قطعی بهتون جواب میده و در غیر اینصورت میتونید لولا رو بدید جوش لیزر بدند مشکلتون حل میشه .

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
برید چسب فروشی و چسب هل تهیه کنید تقریبا روی بعضی لولا ها قطعی بهتون جواب میده و در غیر اینصورت میتونید لولا رو بدید جوش لیزر بدند مشکلتون حل میشه .

ممنون دوست عزیز مطلبی که اول پست گفتم یک چسبی دیده بودم که دو فلز به هم چسبانده بودند و روی گیره بسته بودند بله حالا یادم اومد چسب هل بود میرم تهیه میکنم و نتیجه همین جا اعلام میکنم

آخرین ویرایش:

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
به نظر من اصلا لب تابهایی با این مشکل ارزش تعمیر کردن ندارند دوست عزیزمون فقط داره خودش رو بیخود خسته می کنه

با تشکر

دوست عزیز من خودم لولاهای زیادی تعمیر کردم که تا حالا برگشت نداشته اونها را جوش دادم اما حالا میخوام با یک چسب این کار انجام بدم چون راحتر هست یک تعمیرکار باید تعمیرکار باشد نه تعویض کار قطعه ما باید از هر قطعه ای استفاده کنیم و اگر هیچ راهی جواب نداد تعویض کنیم

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
به نظر من یه تعمیرکار باید به وقت خودش و مشتریش هم ارزش قائل بشه.
گاهی تعویض کردن بهتر از تعمیر کردنه . این یه حقیقتیه که توی 6 سال تجربه یاد گرفتم.
حالا نمیخوام دوستان رو خدای ناکرده ناامید کنم ... فقط نظر شخصیم رو گفتم.
موفق باشید.

HosseinSadat

کاربر
سلام،چون لولا ها فشار زيادي رو تحمل ميكنن و استحلاك بالايي دارند،استفاده ازچسب و جوش نمي تواند مدت زيادي ماندگار باشد،پس در اين مواقع فقط تعويض،يك تعمير كار حرفه اي ماندگار ترين روش را دنبال مي كند،با احترام!

بالا