آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشورت برای خرید اسیلوسکوپ برای کارگاه تعمیرات الکترونیک

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
با سلام
علی آقا بنده هر چی تحقیق کردم مارک تکترونیکس رو بهم پیشنهاد کردن و از کیفیت و دقتش تعریف کردن،اما مثل اینکه تکترونیکس هم اصل آمریکا نیستش و تو چین تولید میشه!!!!قیمتش هم فوق العاده گرونه
چیکار کنم به نظر شما چی بخرم؟؟مارک های معتبر خیلی گرون هستن و مارک های ارزون هم کیفیت ندارن،با 1 یا 1.5 میلیون بودجه چی میشه گرفت که هم کار آدمو راه بندازه هم با کیفیت باشه؟شدیداتو کارگاه به اسکوپ نیاز دارم،رفع برخی عیب ها بدون اسکوپ غیرممکن هستش
با تشکر

دوست گرامی این کارت های اسکوپ tnm هم فکر کنم کار شما راه میاندازند .
[h=1]کارت اسیلوسکوپ مدل
DS20080A[/h]

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
استاد عزیز متشکرم بابت توجه تون،استاد رسولی قبلا تاکید کرده بودن که اسکوپی که تهیه میکنی حتما آنالوگ باشه،دیجتال شکل موج ها رو غیر واقعی نشون میده،آیا این کارت ها هم شکل موج ها رو غیر واقعی نشون میدن؟شما استفاده کردین از این کارت ها؟
سپاس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
با سلام
استاد عزیز متشکرم بابت توجه تون،استاد رسولی قبلا تاکید کرده بودن که اسکوپی که تهیه میکنی حتما آنالوگ باشه،دیجتال شکل موج ها رو غیر واقعی نشون میده،آیا این کارت ها هم شکل موج ها رو غیر واقعی نشون میدن؟شما استفاده کردین از این کارت ها؟
سپاس

متاسفانه کار نکردم با این کارتها . البته میتونید اطلاعات کامل رو از شرکت tnm بگیرید . باز باید نظر استاتید هم جویا بشید . پرتابل بودن یکی از مزایا این محصول هست .

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
از اونجا که قراره تو کارگاه استفاده بشه و تمام تعمیرات کارگاه اغلب پشت میزی هستش پرتابل بودن زیاد مهم نیست و دقیق بودن و دوام دو تا فاکتور اصلی برام هستن
استاد شما که ساکن تهران هستین،شماره تماسی از فروشگاهی ندارین که اسکوپ عرضه کنه؟
سپاس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
با سلام
از اونجا که قراره تو کارگاه استفاده بشه و تمام تعمیرات کارگاه اغلب پشت میزی هستش پرتابل بودن زیاد مهم نیست و دقیق بودن و دوام دو تا فاکتور اصلی برام هستن
استاد شما که ساکن تهران هستین،شماره تماسی از فروشگاهی ندارین که اسکوپ عرضه کنه؟
سپاس

برای خرید این قطعات بهتره وقت بگذارید و مستقیم به پاساژ امجد سر بزنید . ارزش داره روی این مسئله وقت بگذارید .

رحمت رجایی

کاربر
2014-06-06
363
1,257
سلام بهبود جان
با اینهمه تحقیق اخر چه مدل اسیلوسکوپی برای کارگاه گرفتین ؟ راضی هستین؟ قیمتش چند افتاد؟

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
سلام بهبود جان
با اینهمه تحقیق اخر چه مدل اسیلوسکوپی برای کارگاه گرفتین ؟ راضی هستین؟ قیمتش چند افتاد؟

با سلام
اسکوپ 20 مگاهرتز گودویل(INSTEK) خریدم
1300 تومن
کارائی خوبی داره ولی کیفیت و دوامش باید زمان بگذره تا معلوم شه!
حتما مولتی متر چینی تا حالا تهیه کرده این؟؟اوایل اونقد دقیق کار میکنن که آدم شک میکنه که چینی هستش!!!اما بعد چند وقت پنچر میشه و به روغن سوزی میفته!!!
امیدوارم این اسکوپ هم مثل مولتی متر نشه!!

بالا