آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشخصات و نحوه راه اندازی و استفاده از امکانات کارت هاي DVR

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با سلام به شما دوست عزیز
شما اگر بخواهید تجهیزات جدید در ایران بگیرید باید سفارش بدهید
تا جایی که من می دونم البته حرف سه ماه پیش هست کارت جدیدی که تو بازار اومده ، دیگه تصاویر دوربین ها را بصورت مجزا نشون نمی ده بلکه بصورت 3 بعدی نشان می دهد و یا دوتا دوربین که تصویر نزدیک بهم دارند می تواند تصاویرشان بروی صفحه مانیتور یکی بکنید.این کار خیلی جالب است ولی قیمت اون نمی دونم فکر کنم بالای 2 تومان باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

agha bidi

کاربر
2010-10-12
4
7
دوست عزیز شما باید هارد رو توسط کامپیوتر LOW LEVEL FORMAT کنید وپس از ان داخل DVRقرار دهید ودوباره توسط خود دستگاهDVRفورمت کنید اگر ایراد فیزیکی نداشته باشد دوباره شروع به کار میکند.

Amiro.kh

کاربر
2020-11-11
1
0
39
با سلام
بنده به تازگی عضو انجمن شدم. سپاسگذاری میکنم بابت انجمن خوبتون
من یه کارت دی وی آر دارم که متاسفانه برندش رو نمیدونم ولی چیپست های روی کارت techwell6802b هستش
و یه دوربین آنالوگ سیماران
و تلاش کردم که از دوربین تصویر بگیرم
نرم افزار های زیادی رو تست کردم و در نهایت نا امیدی بالاخره تونستم با نرم افزار iDVR4000 تصویر رو دریافت کنم
ولی متاسفانه این برنامه بسیار ابتدایی هستش ودر عین حال متاسفانه کار باهاش بسیار گیج کننده
دوستان اگر نرم افزاری رو میشناسن که بروزتر و دارای کاربری راحت تری هستش محبت کنن معرفی کنن سپاسگذار میشم چون در حال حاضر فقط قادر به دیدن تصویر لایو دوربین هستم
فایل هایی که این برنامه تولید میکنه به شدت پر حجم و غیر قابل بازدید هستن و حتی اگر شما رکورد هم نکرده باشید باز حجم فولدر برنامه هربار که برنامه اجرا میشه در حال افزایش هستش
ممنون میشم اگر تجربیاتتون رو در اختیار من و بقیه دوستانی که همین مشکل رو دارن بزارید
با سپاس

بالا