آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشابه آي سي سوخته TOP210PFI در لباسشويي بوش آلمان را مي خواستم ؟

hamedbikah

کاربر
2011-10-18
3
4
لباسشویی بعد از اتمام شستشو تخلیه نمی شود،و در بعضی مواقع قبل از شستشو خود به خود تخلیه می شود

hamedbikah

کاربر
2011-10-18
3
4
پاسخ : سلام << مدار لبا سشویی بوش را می خواستم**لطفا

سلام عزیزان: آیسی ماشین لباسشویی من سوخته این آیسی اینجا تو کیش پیدا نشد.دوستان اگر این آیسی مشابهی هم داره ممنون میشم با راهنمایی منو از گرفتاری
در بیارین
شماره آیسی سوخته اینه( j809--Top210PFI--72023C ) ضمنا مدل لباسشویی بوش آلمانه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,697
176,894
iRanTK.iR
سلام

اين آي سي هاي از خانواده TOPSwitch Family هستند و معمولا فقط در خروجي چاپر يک ولتاژ 5 ولت براي راه اندازي فرمان توليد مي کنند ، اگر اينطوري باشه ميتونيد از يک برد تغذيه همه کاره DVD و از ولتاژ 5 ولتش به جاي مدار اين آي سي استفاده کنيد .

تصوير زير رو ببينيد :

TOPSwitch Family.jpg

روي يک تلويزيون 29 اينچ پارس يک آي سي از همين تيپ بود که گيرم نيومد من هم از يک تغذيه شارژر موبايل سوني اريکسون اصلي که ولتاژ 5 ولت با آمپر نسبتا خوب و ثبات مناسب داشت استفاده کردم و تلويزيون بدون مشکل راه اندازي شد ، به تعميرکارتون بگيد همين کار رو انجام بده يا يک تغذيه DVD همه کاره نصب کنه .........

موفق باشيد .

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
دوست عزیز این ای سی در تغذیه برد بکار رفته و ربطی به تخلیه اب ندارد
در صورتی که ای سی سوخته باشد لباسشویی اصلا روشن نمیشود
مشکل شما ممکنه از شیر تخلیه اب و یا یکی از ترانزیستور و یا ترایاک ها در مدار باشه
عکس برد واضحی از برد دستگاه قرار بده شاید بتونم راهنمایی کنم ک مشکل را حل کنی

hamedbikah

کاربر
2011-10-18
3
4
درخواست راه حل برای جایگزینی آیسی سوخته مربوط به ماشین لباسشویی بوش آلمان

دوستان ممنون از راهنمایتون : فقط اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین چون آیسی قدرت (آیسی سوخته) و کل مدار لباسشویی بوش روی یک برد واقع شده. و امکان تعویض برد قدرت به تنهایی وجود ندارد. همچنین 5 تا از 8 پایه آیسی منهدم شده به شاسی متصله و یکی از پایه ها به برد وصل نیست. در حال حاضر یک مقاومت و یک دیود سوخته بغل ایسی را تعویض کردم فقط آیسی به شماره ( J809--TOP210PFI--72023C) تو کیش پیدا نشد.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,697
176,894
iRanTK.iR
پاسخ : درخواست راه حل برای جایگزینی آیسی سوخته مربوط به ماشین لباسشویی بوش آلمان

دوستان ممنون از راهنمایتون : فقط اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین چون آیسی قدرت (آیسی سوخته) و کل مدار لباسشویی بوش روی یک برد واقع شده. و امکان تعویض برد قدرت به تنهایی وجود ندارد. همچنین 5 تا از 8 پایه آیسی منهدم شده به شاسی متصله و یکی از پایه ها به برد وصل نیست. در حال حاضر یک مقاومت و یک دیود سوخته بغل ایسی را تعویض کردم فقط آیسی به شماره ( J809--TOP210PFI--72023C) تو کیش پیدا نشد.

سلام

من به شما پيام دادم و گفتم که براي مشکلتون تاپيک جدا باز نکنيد و در همين تاپيک موضوع رو ادامه بديد و ضمنا به شما گفتم که جايگزين اين آي سي چيه ، شما يک تصوير از پشت و روي مدار و تصوير واضح از قسمتي که هميم آي سي سوخته قرار بديد تا بيشتر راهنمايي کنم ..........

ehsannikoo

کاربر
2014-08-30
3
2
با سلام خدمت دوستان و اساتید.بنده یک دستگاه لباسشویی بوش مدل 3240 دارم که چند وقتی هست که وقتی به مرحله تخلیه میره پیغام پمپ بلوکد؟ میده که دقیقا هم جلوش یه علامت سوال هست.بنده هم با برق مستقیم وقتی به پمپ جریان میدم کار میکنه و اب رو تخلیه میکنه و تمام سیم کشی ها و شلنگها رو هم بازدید کردم ولی هیچ مشکلی نبود .از شما ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی بفرمایید که از برد هست یا از برنامه و اگر از برد هست چه قسمتی رو بازدید کنم یا اگر ایراد نرم افزاری پیدا کرده و به هم ریخته آیا میشه ریکاوری کرد یا کلید های ریست داره یه هر اطلاعاتی که بتونه به این بنده حقیر کمک کنه.....با تشکر از شما

بالا