آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مدار کامل مبدل فلزیاب آنالوگ به دیجیتال

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام من فايل هگز رو كه تو همين صفحه اول كه آقا فري گذاشته دوباره پروگرام كردم و جواب هم گرفتم.البته قبلش تو پروتوس چك كردم و بعد از جواب گرفتن مدار رو بستم.من اين مبدل رو تو گلد اسكن نصب كردم و خوب هم جواب ميده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
ميشه بگيد اگه بخوام با كدويژن پروگرم كنم اين برنامه رو كدوم فيوزبيتها رو بايد تيك بزنم ؟ چون من مدارو ساختم روي ال سي دي جمله به نام خدا ظاهر ميشه و همزمان با بيپ بلندگو اين جمله خاموش روشن ميشه و ديگه به قسمت هاي ديگه نميره

آخرین ویرایش:

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
من به فيوز بيتها دست نزدم.اينو هم بگم كه ابتدا هر كاري كردم كه با كدويژن ورژن جديد پروگرام كنم نشد.واسه همين از كدويژن 2007 استفاده كردم كه فايل كرك هم داره.پس احتمال اينكه بد پروگرام كرده باشي وجود داره.

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
دوباره ميكرو رو بدون دستكاري فيوزبيت ها پروگرم كردم مدار كار ميكنه ولي سرعتش خيلي پايينه اخه وقتي فيوزبيت ها رو دستكاري نكني با اسيلاتور 1 مگاهرتز داخلي پروگرم ميشه و اين مدار بايد اسيلاتورش 8 مگاهرتز باشه دوباره فيوزبيت كلاك رو روي 8 مگاهرتز داخلي گذاشتم مدار ايندفعه با سرعت مناسب كار ميكنه :eek:k:ولي يك مشكلي هست اينه كه حساسيت مدار كمه يعني از vco خود فلزياب ضعيف تر عمل ميكنه من رو دلتا پالس نصبش كردم بردش تقريبا 30% كاهش پيدا كرده كسي راه حلي نداره واسه اين موضوع ؟

آخرین ویرایش:

30r1

کاربر
2010-12-27
5
16
با سلام خدمت دوستان لطف کنید نقشه مدار رو دوباره بزارید چون ***** شده و من نتونستم نقشه مدار را دانلود کنم . با تشکر

• Like

moandes

کاربر
2008-02-29
1
1
با سلام خدمت همه دوستان:
من هم بعد از ساخت مدار متوجه این موضوع شدم،حتی درخواست فایل هگز یا سورس برنامه رو هم دادم اما نتیحه نداد اما دست به کار شدم برنامه رو با کمک یکی ازاساتیدم بررسی کردم و مشکلشو حل کرده وهگز اصلی رو که درست کار میکنه رو به دست آوردم واونو در تکمیل کار دوست خوبمون feryبه همراه تصویر نمونه ساخته شده توسط خودم براتون میزارم به امید موفقیت دوستان!اینم لینک مسقیم
http://up.persianv.com/images/m4fln93nuf5mwm28xxuu.rar

http://up.persianv.com/images/zo9ml4sqpk59fiu8u4jw.rar

http://up.persianv.com/images/q252ojo1e72ixxy0j8uw.rar

سلام تورو خدا اگه امکان داره یه جای دیگه آپ کنید چون******* است. ممنون

• Like

abasfarze

کاربر
2013-04-03
6
17
سلام
برادر لینکهایی گذاشتی خرابه
لطفا دوباره محبت کنید.لطفا در قالب زیپ باشه

• Like

abasfarze

کاربر
2013-04-03
6
17
سلام
داداش من این فایل هگز رو تو نرمافزار شبیه سازی میکنم جواب نمیده ایراد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگر کسی فایل سالم داره بذاره تا بچه ها استفاده کنن.مرسی

• Like

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دوست عزیز این بحث مربوط به خیلی وقته پیش.من این مبدل رو نصب کرده بودم ولی چیز جالبی نیست.اگه میخوایی نشانگر داشته باشی بهتره ه یه ولتمتر پنلی نصب کنی که هم کم حجم تره و هم نمایش اعداد بزرگتر وگرنه برنامه اون رو خوت هم میتونی بنویسی

• Like

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
.....................................................
سلام خسته نباشید : تمام فایل ها پاک شده اند لطفا کمک کنید . با تشکر

• Like
بالا