آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار چاپی دستگاه ایکودیاگ

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
با سپاس فراوان از شما که مدار همچین دستگاهی را در اختیار ما قرار دادین.من چند جا سراغ از قیمتا گرفتن رقمهای میلیونی برای فروش دیاگ میدادند.یه جا گفتن با دوره سه روزه 4ونیم.راستی ببخشید استاد گرامی اقا فرهاد این مدار توسط شما ساخته و تست شده هست؟منتظر فایل هگز و نرم افزار از شما هستیم.واقعا ممنون که اینقدر خالصانه تجربیات خودتون را در اختیار دوستان قرار میدین.اجرتون با خدا.ممنون

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با سپاس فراوان از شما که مدار همچین دستگاهی را در اختیار ما قرار دادین.من چند جا سراغ از قیمتا گرفتن رقمهای میلیونی برای فروش دیاگ میدادند.یه جا گفتن با دوره سه روزه 4ونیم.راستی ببخشید استاد گرامی اقا فرهاد این مدار توسط شما ساخته و تست شده هست؟منتظر فایل هگز و نرم افزار از شما هستیم.واقعا ممنون که اینقدر خالصانه تجربیات خودتون را در اختیار دوستان قرار میدین.اجرتون با خدا.ممنون
با عرض سلام
من از یک برد ساخته شده کپی گرفته ام و آی سی کپی شده را بر روی برد گذاشتم و از کارکرد آن مطمئن هستم و مدارچاپی آنرا سالها پیش کشیدم و در آن روز آی سی اصلی قفل بود و چون برای کسی ساخته بودم از کارکرد آن خبری نداشتم و فکر میکنم بعلت قفل بودن آی سی ، جواب نداده است ، جهت مقایسه مدارچاپی من با اصلی عکس از هر دو روی فیبر با قطعات و بدون قطعات ارسال میکنم تا از صحیح بودن برد نیز اطمینان حاصل کنید ، از بخش اصلی که همان آی سی است 10000درصد مطمئن هستم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

نرم افزار کرک شده دستگاه ایکودیاگ

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با سپاس فراوان از شما که مدار همچین دستگاهی را در اختیار ما قرار دادین.من چند جا سراغ از قیمتا گرفتن رقمهای میلیونی برای فروش دیاگ میدادند.یه جا گفتن با دوره سه روزه 4ونیم.
با عرض سلام

قیمت این دستگاه ، بین 700000 تا 1000000 تومان است ، حتما زحمت ساخت را بخود بدهید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

عکس از برد اصلی ( لایه بالایی)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

عکس از برد اصلی ( لایه زیرین)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
سلام جناب اصفهانی عزیز

عذر می خام این دیاگ روی پراید با ایسیو زیمنس هم جواب میده مدل 84 ؟همچنین روی 206 تیپ 2 ؟

تشکر و سپاس
سلام
جناب رسولی نوع پروتکل استفاده شده یکی است و شما میتوانید با استفاده از بخش اتومبیل 405 (زیمنس) ، اتومبیل پراید (زیمنس)را عیب یابی کنید و تنها ، اختلاف مقدار پارامترها است که باید به این موضوع توجه کنید
206 تیپ 2 براحتی جواب میدهد

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
با تشکر ویژه از اقای مهندس اصفهانی بابت این همه زحمتی که میکشند ....اقای اصفهانی دست مریضاد خدا قوت ..
واقعا یه تشکر برای این همه زحمت کمه هزاران تشکر
دوستان یه نفر که وقت زیادی داره زحمت ساخت این دستگاه رو بکشه ونتیجه رو همین جا اعلام کنه تا همه از صحت وکارکردش مطمین شویم ...

بالا